1 Ton İnşaat Demiri Ne Kadar ? Demir Fiyatı 2022

Herkes son zamanlarda oldukça fazla gelen zamlardan sonra akıllarına gelen malzemelerin zam alıp almadıklarını merak etmektedirler. Bizlerde bu yazımızda sizler için herkesin merak ettiği konulardan biri olan demirin kilo fiyatının ne kadar olduğunu sizler için bu yazımızda hazırladık.

İnşaat malzemelerinin en önemli parçalarından biri olan Demirin kilo fiyatını kendi çapına göre sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Herkesin öncelik verdiği konulardan biri olan İnşaat malzemeleri için yazımızda oldukça detaylı bulabileceğiniz malzeme fiyatlarını sizler için bu yazımızda yazmaya devam ediyoruz.

1 Ton Demir Ne Kadar ?

İnşaatlarda kullanılan demirler kullanıldıkları yere ve zemine göre çeşitli bölümlere ve ölçülere ayrılmaktadır. Bu yüzden bizlerde sizler için üç bölümde incelediğimiz inşaat demir fiyatları aşağıda yazmaktadır. 8-10-12 ‘lik olarak üç bölümde incelenen inşaat demirlerinin detaylarını ve fiyatlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

8’lik inşaat demir fiyatları 8.350 TL, 10’luk inşaat demiri 8.350 TL ve 12’lik inşaat demiri 8.350 TL olarak belirlenmektedir.

Yılbaşının gelmesi ile beraber inşaat demirine yaklaşık olarak yüzde 15 oranında zam gelmesi bekleniyor.

Ekim Ayı Demir Fiyatı

Her ay ve günlerde belirli artış ve azalış gösteren demir Dünya üzerinde oldukça bol bulunan ve kullanım alanı açısından oldukça fazla olan demirin fiyatlarında artışlar ve azalışlar görmemiz oldukça mümkündür. Herkesin yakından takip ettiği demir fiyatlarının günlük ve aylık bazda incelenmesi müşteriler ve üreticiler arasındaki ticareti belirlemektedir.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.