ADA Coin 3 dolar olur mu ? Ekim Ayı

Ada coinin geleceği ile ilgili yazmış olduğumuz bu yazımızı sizler için hazırladık. Herkesin merakla takip ettiği bitcoin ve altcoinlerin analizlerini sizler için sitemizde yazmaktayız.
Son günlerde bitcoinin giderek artması ile birlikte herkesin içindeki korku biraz da olsa azalmış durumda.
Ada Coin fiyatı 19.59 TL ve Cardano coin piyasa değeri 627,582,742,398 TL’dir. Cardano coin son 24 saatte 0.44% değişim gösterdi. Cardano coin günlük işlem hacmi 15,396,990,127 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 5. sıradadır.

Ada(Cardano) Ekim Ayı Tahminleri

En iyi 5. Coin olan ADA(Cardano) coinin Ekim ayı içerisinde ulaşabileceği değerleri destek seviyelerini ve direnç seviyelerinde oluşacak tepkileri sizler için bu yazımızda değerlendirdik.

Beklentiler en kısa süre içerisinde 1,40’tan 1,50 kırılmasını yakalayabilmesi yönünde. Yatırımcıların bir kısmı ise, belli dönemlerde sert düşüşler yaşanmasını BTC ile bağlantı hareket etmesine ve bu durumun önüne geçilebilmesi için, ayrılmanın söz konusu olması görüşünde. Gün içerisinde yaklaşık %12,46’lık bir düşüş yaşanması, aceleci yatırımcıların moralinin bozulmasına neden olurken, 10 Haziran sonrasında beklenen patlamanın Cornado coin ile ilgili de etkili olması da ön görülüyor.

  • ADA Coinin geleceğine herkes umutla bakmaktadır. Kurucusunun sürekli yeni ortaklar ve projeleri ile ADA coinini oldukça güçlendirmek istediğini her seferinde dike getirmesi ellerinde ADA Coin bulunan herkesi sevindirmektedir.

Bazı büyük yorumcular ise 3 dolar hedefinin ekim ayı sonunda tamamlanacağını ve ardından gelecek 5 dolar hedefine ise yıl sonundan itibaren ulaşmasını beklemektedirler.

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.