Ağustos’un Sonunda Çıkacak Olan Netflix Yabancı Dizi Ve Filmleri

Televizyonda yayında olan dizilerden sıkılanlar, yabancı dizi izlemek isteyen dizi severler ”Netflix” üzerinden içerikleri inceliyor. Herkesin sevdiği yeni tanıştığı dizilerle dolu olan bu platformun Ağustos ayının sonuna yaklaşırken çıkaracağı en heyecanlı en sevilen dizileri sizler için yazımızda topladık.

İşte Ağustos 11’den İtibaren Netflix Ekranlarında Olacak Diziler

Bugün den itibaren Ağustos ayının sonuna kadar ekranlara gelecek Netflix yabancı dizilerini fragman ve içerikleriyle beraber listeledik.

  • Kurtlarla Yaşam (Misha and the Wolves)

1990 yıllarında geçen bu çarpıcı hikayede, Nazilerin evlerine girmesi ile kaçan bir gencin yollarda yaşadığı yabani hayvanlarla hikayesini çarpıcı bir gözle anlatıyor. Evinde kaçarken doğada Kurt sürüsüne denk gelen bu gencin nasıl kurtulduğunu açık açık bizlere anlatan belgesel ”11 Ağustos” da yayına giriyor.

  • İhanetin Beş Yüzü (Gone For Good)

Genç bir adam sevdiği iki kadınla aralarında geçen hikayelerden uyarlanmıştır. Genç kadınların bir anda ortadan kaybolmaları ile adamın yaşadığı hikayeyi ve kadınları bulma çabasını anlatan romantik ve gerilim dizisi ”13 Ağustos” da yayında.

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

Anime tarzında çizgi film romanı alanında yapım olan bu dizi, aksiyon ve gerilim dalında Netflix’in en önemli içeriklerinden biridir. Film olarak gösterime çıkan bu içerik 1 saat 23 dakikalık izleme süresi ile ”23 Ağustos” tarihinde Netflix ekranlarında olacak.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.