Alona Kral Kimdir ? Kaç Yaşındadır ? Boyu Kaçtır ?

Kuzey Yıldızı dizisinden tanıdığımız Alona Kral Kimdir ? Kaç yaşındadır ? sorularının cevaplarını sizler için sitemizde yazdık. Ülkemizde televizyon ekranlarından ve sosyal medyalardan tanıyacağınız kişileri sizler için ”Biyografi” kategorimizde yazdık.

Oyuncu olarak ekranlardan tanıdığımız Alona Kral kimdir sorusunun cevabını tüm detaylarını sizler için bu yazımızda yazdık. Herkesin oldukça merak ettiği konuları da sitemizde yazmaya devam ediyoruz.

Alona Kral Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

21 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelen Alona Kral, Rus kökenli oyuncudur. Rusya Federasyonu’nda Ekonomi lisansını tamamlayan Alona Kral, yüksek lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bir dönem mankenlik de yapan Alona Kral, İlhan Zeytun ile evlidir. Alona Kral, evlendikten sonra Müslüman olmuştur.

Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Alona Kral, özellikle Kaçak, Filinta, Kuzey Yıldızı gibi dizilerde de rol almıştır. Kuzey Yıldızı adlı dizide ise Ivanka karakterine hayat vermiştir.

  • Alona Kral 1.80 boyunda ve 60 kilodur.

Alona Kral hakkında bu detaylardan başka fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Daha fazla bilgiye ulaşıldığı zaman yazı güncellenecektir.

Alona Kral’ın Oynadığı Dizi Sahnesi

Alona Kral’ın Kuzey Yıldızı dizisinde oynadığı bir kareyi sizler için aşağıda video halinde paylaştık.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.