Ankara Büyükşehir Belediyesi Yardım Fonu 2021-2022

Ankara belediyesinin yardıma ihtiyacı olan ailelere ve okuyan öğrencilere yönelik yapmış olduğu yardım fonunun nasıl ve kimlere verileceğini sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından dağıtılacak olan yardım kartları sayesinde insanlara yardım etmeyi amaçlayan bu projenin detayları ve tarihlerini sizler için yazdık. Sizlerde Ankara’da yaşıyorsanız bu karta başvuru yaparak yardım kartını alabilirsiniz.

Başkent Kart Yardım Başvurusu

Ankara’da yaşayıp yardıma ihtiyacı olan insanların başvurabileceği ”Başkent Kart” başvurularının koşullarını ve aşamalarını sizlerle paylaştık. Herkesin son zamanlarda en çok merak ettiği konuları sadece sitemizde bulabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacı olan bütün Ankaralıların başvuru yapıp yardım alabileceği Başkent karta sizde bir an önce başvuru yapmalısınız.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bir çok ilçede kurulan yardım masaları elden olarak da başvuru alabilmektedir. Daha fazla bilgiye ulaşmak için aşağıda sizler için yardım başvurusu toplayan belediyenin ilçelerini sizler için yazdık.

Sincan Şube: (0312) 276 22 31

Keçiören Şube: (0312) 322 11 33

Altındağ Şube: (0312) 348 44 84

Çubuk Şube: (0312) 837 99 29

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yardım

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından toplanan ve ihtiyaç sahiplerine verilecek olan aylık yardım kampanyasının ne kadar olduğunu sizler için yazdık. Pandemiden beri halkına yardım eden Ankara Büyükşehir belediyesinin en son çıkan yardım kampanyası olan Başkent Kart yardımı, 112 bin 785 ailenin Başkent kartına 400 TL yatırarak toplam da 45 milyon 114 bin TL yardımda bulunacak.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.