Armağan Oğuz Kimdir ? Hangi Dizilerde Oynamıştır ?

Armağan Oğuz kimdir sorusunun cevabını sizler için sitemizdeki bu yazımızda cevaplandırdık. Ekranlarda oldukça sevilen isimlerden biri olan Armağan Oğuz’un hangi dizilerde rol aldığını da sizler için bu yazımızda bahsettik.

Sitemizde bir çok ünlü olan ve herkesin bildiği isimlerin bilgilerini, biyografilerini yazmaya devam ediyoruz. Sizlerde bizleri takip ederek güncel olarak takip edebilirsiniz.

Armağan Oğuz Kimdir ?

11 Şubat 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Armağan Oğuz, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini de Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü’nde tamamlamıştır. Best Model of Turkey adlı yarışmada birincilik elde eden Armağan Oğuz, bir süre mankenlik yapmış sonrasında oyunculuk çalışmalarına adım atmıştır. 2013 senesinde İnadına Yaşamak adlı dizide Selçuk karakterine hayat veren Armağan Oğuz, sonrasında ise Fi adlı dizide Göksel karakterine can vermiştir. Başarılı oyuncu Armağan Oğuz, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Armağan Oğuz’un Oynadığı Dizi Ve Filmler:

  • 2017 – Börü (TV Dizisi)
  • 2017 – Fi (Göksel) (TV Dizisi)
  • 2016 – Dağ 2 (Astsubay Kıdemli Çavuş Baybars Yücel) (Sinema Filmi)
  • 2014 – Ah Neriman (Selim Boğdan) (TV Dizisi)
  • 2013 – İnadına Yaşamak (Selçuk) (TV Dizisi)
  • 2012 – Men in Black 3 (Sinema Filmi)

Başarılı oyuncu Armağan Oğuz’un boyu 1.9 kilosu da 85’dir. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Armağan Oğuz’un İnstagram hesabını incelemeniz için de link bırakıyoruz.

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.