Astrolog Dinçer Güner Kimdir ?

İnsanların hayat hikayelerini yorumlamakta başarılı olan Astrolog Dinçer Güner Kimdir ? Sorusunun cevabını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Son zamanlarda insanların oldukça yoğun ilgi gösterdiği bilimsel dallardan biri olan ”Astroloji” dalının başarılı isimlerinden olan ”Astrolog Dinçer Güner” hakkındaki tüm bilinenleri sizler için yazdık.

Dinçer Güner Kimdir ?

Son yıllarda burç yorumlarını sosyal medyalarda ve televizyon programlarında yapılan programlar ile yapılmaya başlandı. ”EXXEN” ekranlarında yapılan program ile adını duyuran Dinçer Güner hakkındaki her şey sizlerle….

29 Nisan 1984 yılında doğan Dinçer Güner, 2003 yılında dişçilik fakültesi mezunu olmuştur. Üniversite eğitiminin ardından kitap ve hikaye yazmaya başlayan Güner, hobisi olduğu astroloji bilimine profesyonel olarak giriş yapmaya başladı.

2007 yılında Öner Döşer tarafından kurulmuş olan ”AstroArt Astroloji Okulu” eğitimini alarak astroloji bilimine geçiş yapmıştır.

Dinçer Güner, Hürriyet gazetesinin hafta sonu eklerinde astroloji bilimini yorumlayarak mesleğe ilk girişini yapmıştır. Hürriyet gazetesinin danışmanlığının ardından kendi kitaplarını da yayına almaya başlamıştır. Dinçer Güner’in yayınladığı kitaplar; 2013 Astroloji Rehberi ve Burçlar, 2014 Senin Yılın, Zamanlamanın Gücü 2015

  • Dinçer Güner en son bildiği yayılan CoronaVirüs hakkında şu açıklamalarda bulundu: : “Bütün eğlence yerleri kapanacak dedim. Bundan daha neti yoktur heraldi. Pandeminin çıktığı zaman 2019 Aralık ayı, Oğlak burcunda Mars ve Plüton kavuştu. Ve bu kavuşma astrolojik olarak çok önemli çünkü yüzyıllarda bir gerçekleşir. Ve bir tutulma gerçekleşti. O tutulmanın Oğlak burcunda gerçekleşme derecesinde bir sabit yıldız vardı. Bu sabit yıldızın ismi nedir? merak ediyor musun? Koronaydı. Ben başka bir şey söylemiyorum. Eğer biz bunu kalkıp deseydik canlı yayında, o gün olay belki de başka yere gelecekti. Ama işte heyecan yaptık, unuttuk, demedik.”

Dinçer Güner Sosyal Medya Hesabı:

Ünlü Astrolog Dinçer Güner, sosyal medya hesaplarından her hafta ve aylarda astroloji bilimine ait bilgilerini ve tecrübelerini paylaşmaktadır. Bizlerde sizler için ”Dinçer Güner’in sosyal medya hesaplarını” paylaştık.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.