Burak Şafak Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

Adana’da oldukça ses getiren dizinin başrollerinde oynayan şimdilerde ise ”Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinin kadrosuna katılacak olan ”Burak Şafak” Kimdir sorusunun cevabını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık.

Herkesin en çok konuştuğu ve araştırdığı isimlerden biri olan Burak Şafak hakkındaki tüm bilgiler sizler için sitemizdeki bu yazımızda yer almaktadır. Televizyon ekranlarının sevilen isimlerinden biri olan ” Burak Şafak” hakkındaki tüm detaylar…

Burak Şafak Kimdir ?

Herkesin ”Sıfırbir, ramo ” gibi ünlü dizilerden tanıdığı Burak Şafak bu günlerde ise ”Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinin kadrosuna katılmak için çalışmaktadır.

Burak Şafak 19 Şubat 1991’de Adana’nın Kiremithane Mahallesinde dünyaya geldi. Yeteneği doğrultusunda girdiği Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro-oyunculuk bölümünden 2017’de mezun olan Burak Şafak, arkadaşlarıyla birlikte projeleri olan “Sıfır Bir” dizisi hayata geçirildi. Amatör olarak internet için çekilen dizinin beğenilmesi ve gelir elde etmesiyle proje ile birlikte profesyonelliğe adım attı. Şimdilerde ise Burak Şafak ”Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinde yer almaya hazırlanıyor.

Burak Şafak Oynadığı Diziler:

  • Sıfır Bir
  • Ramo

Burak Şafak’ın oynamış olduğu ”SıfırBir” dizisinden kesiti sizler için yukarıdaki videoda paylaştık.

 Burak Şafak Sosyal Medyaları:

Burak Şafak’ın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarının linklerini sizler için aşağıda yazdık.

Kaynak: 1

 

 

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.