Canlı Yayında İğrenç Olay (Videolu)

Esra Erol’un televizyon ekranlarında yıllarca sunduğu programda akıl almaz olay yaşandı. Eşinin maaşı için evlendiği ile edilen erkeğin karısını TikTok yayınlarında hediye atana göstereceğini iddia edildi.

Akıllara durgunluk verilen olay bugün öğlen televizyon ekranlarına yansıdı. Eş Fatma K. Zihinsel engelli olduğunu söyleyen ailesi eşinin bu yüzden maaşı için evlendiğini ve kızlarını başkalarına pazarladığı iddia edildi. Canlı yayına katılan bir seyirci ise bu iddialara güçlük veren açıklamalarda bulundu. Canlı yayına katılan bir izleyici, ” Ahmet K., Eşi Fatma K.’yı TikTok yayınlarında en çok para değeri olan hediye atana eşini göstereceğini söylüyor” ifadelerinde bulundu.

Zihinsel Engelli Fatma K.’nın ailesi kızlarının Ahmet K. tarafından aile evlerinden kaçırıldığını ve zorla evlendirildiği ifade ettiler. Kızın ailesi, “Kızım Kocaeli’nde yurtta kalıyordu. Ahmet Kaymaz isimli bir adam kızımı Zonguldak’a kaçırıp, resmi nikâh kıydı. Kızımın yüzde 45 engeli var.’‘ ifadelerini kullandılar.

Kızımla Maaşı Yüzünden Evlendi

Fatma K.’nın ailesi Ahmet K.’nın kızlarının maaşı için kızı kaçırarak zorla evlendiklerini ifade ettiler. Anne, ”Adamın çocuğu var, bir de hanımı var, beraber yaşıyorlar” ifadelerini kullandı.

Bu iddialar devam ederken yayına katılan bir konuk herkesi şok eden ifadelerde bulundu. Ahmet K.’nın eşi Fatma K.’yı sosyal medya uygulamasından eşini göstereceği iddia edildi. Canlı yayına katılan konuk, ” “TikTok canlı yayınında sadece Ahmet konuşuyordu ve sürekli en fazla hediyeyi gönderene Fatma’yı göstereceğini söylüyordu. Bunu yapmanın ne anlama geldiğini herkes biliyor” ifadelerini kullandı.

İşte o ana ait video görüntüsü sizlerle.

 

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.