Cevapla – Kazan Güvenilir Mi ? Kullanıcı Yorumları Nedir ?

Türkiye genelinde market ve firmalar kullanıcılara anket halinde yorum yapmalarını karşılığını para sağlamak isterler. Cevapla-kazan uygulaması da anket doldurarak para kazanabileceğini bir uygulamadır. Bizlerde sizlerle bu yazımızda Cevapla-Kazan uygulamasının iyi ve kötü yönlerini araştırdık. İnternet üzerinden ek gelir etmek isteyen çoğu kişinin ilk olarak yöneldiği konulardan biri olan Anket Doldurma yöntemini sizlerle daha detaylı şekilde paylaşmıştık.

İnsanlar anket doldurarak ayda 1.500-15.00 lira arasında para kazanabilmektedir fakat her iş gibi bu iş de zaman ve uğraş isteyen işlerden biridir.

Anket doldurarak para kazanma uygulaması ülkemizde oldukça yaygın insanlar hangi uygulamayı kullanacağını şaşırmaktadır. Biz sizlerde ülkemizde en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Cevapla-Kazan uygulamasını paylaştık.

Cevapla Kazan Kullanıcı Yorumları:

  • “Merhabalar anketler 3 TL gösteriyor ama belli bir süre sonra bu anket size uygun değildir diyor ne alaka o yüzden 0.30 kuruş veriyor. Resmen insanlarla dalga geçiyorsunuz yapmayın. Düzgün anketler gelsin ve öyle hatalar olmasın lütfen bu hata ile ilgilenirseniz mutlu olurum”
  • “Cevapla kazan isimli anket doldurma uygulaması devamlı anket gönderiyordu taa ki 18 lira birikmişken anketler gelmemeye başladı 20 lira olunca paramı çekeceğim için. Onu da geçiyorum gelen anketler 3 lira olarak geliyor anketi tamamlayıp o kadar soru cevapladıktan sonra anketimize uygun olmadığınız için tamamlayamadınız deyip sadece 30 kuruş veriyor insanları yanıltarak hiçbir yere varamazsınız boş yere vaktimizi almayın. İnsanları oyalamayın.”
  • “Cevapla kazan uygulaması çok kotu resmen milleti yanıltıyor. 3 TL’lik anketten 0.30 kuruş kazandırıyor. Bu kadar sorulara cevap vermeme rağmen elendim. Bu soruna bir çözüm bulun. Ya düzgünce kazandırın ya da uygulamayı kaldırın cidden çok saçmaladınız artık!”
  • “Cevapla kazan şirketinden şikayetçiyim. Çünkü, hiç anket göndermiyorlar. Eğer anket göndermeyeceklerse üyelikten ayrılmak istiyorum, hiç kusura bakmasınlar lütfen! Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim bundan başka diğer anket siteleri bana anket gönderiyorlar.”

Sizlerde anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız tıklayınız.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.