Dilan Genç Kimdir ? E-Spor Oyuncusu Aquaviit Kimdir ?

Profesyonel Kadın E-Spor oyuncusu olan Dilan Genç hakkındaki tüm bilinenler sizler için sitemizdeki bu yazımızda yer almaktadır. Oyuncu ismi ”Aquaviit” olan Dilan Genç hakkındaki her şey sizlerle bu yazımızda yer almaktadır.

Dilan Genç kendisini ”Zula” oyunu ile sevenlerine ve oyun severlere tanışmıştı. Zula oyunundaki başarısı ile herkese adından söz ettiren Dilan Genç hakkındaki her şey yazımızın devamındadır.

Dilan Genç Kimdir ?

Türk yapımı olan ”Zula” oyunu ile kendisinden söz ettiren ülkemizin ilk kadın profesyonel e-spor oyuncularından biri olan Dilan Genç, 23 yaşındadır. Kayserili olan Dilan Genç kadınlarla kurulu bir e-spor takımına eşlik etmektedir.

  • Dilan Genç, ”Zula” oyunun kategorisinde en fazla başarı sağlayan oyuncuları arasına girerek 2. sezonda da yarışma hakkı kazandı.

Dilan Genç, arkadaşları ile birlikte e-spor yarışmalarına katılmakta ve oldukça başarılı işlere imza atmaktadırlar.

Dilan Genç, oyuncu kimliğinin yanı sıra eğitimine de devam etmektedir. Erciyes Üniversitesinde iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisidir.

Dilan Genç Ve Sosyal Medya

Dilan Genç profesyonel bir e-spor oyuncusu olduğundan dolayı sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmaktadır. Aşağıdaki linklerde sizler için sosyal medya hesaplarını yazdık.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.