Doğan Can Otman Kimdir ? Naz Demir’in Sevgilisi Kimdir ?

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan ”Doğan Can Otman” Kimdir sorusunun cevabını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Sosyal medyada çok konuşulmasının sebeplerinden biri de Doğan Can Otman’ın Naz Demir ile olan ilişkisi… Bizlerde sosyal medyada oldukça konuşulan bu konuyu sizler için sitemizdeki bu yazımızda hazırladık.

Doğan Can Otman Kimdir ?

Pendikspor’da Stoper mevkinde oynayan Doğan Can Otman, 23 Temmuz 2021 tarihinden beri takımda yer alıyor. 30 Haziran 2023 tarihinde takımla sözleşmesi bitecek olan Doğan Can Otman aynı zamanda defansta yer alıyor. Sol ayak oynayan Doğan Can Otman’ın sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda Nez Demir Güzellik Merkezi zincirinin sahibi Nez Demir ile ilişkisi olduğu düşünülüyor.

Tuzlaspor, Eyüpspor ve Erzincanspor’da da yer alan Doğan Can Otman daha önce Tarsus İdman Yurdun’da yer aldı. 2021-2022 yılları arasında 2. Lig’te 16 maçta yer alan Doğan Can Otman hakkında en çok Nez Demir ile sevgili olup olmadıkları yer alıyor.

31 Yaşında olan ”Doğan Can Otman” hakkındaki detayları sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Yazımızınız devamında Doğan Can Otman’ın sosyal medya hesabını sizlerle paylaştık.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.