En İyi 5 İngilizce Dil Okulu

Ülkemizde bulunan iyi eğitimi ile herkesin tercih ettiği yabancı dil okullarını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Üniversite öğrencileri, lise öğrencilerinin ve dil öğrenmek isteyen herkesin ilgisini çeken ”Yabancı Dil Okullarının” en iyisini sizler için bu yazımızda paylaştık. En iyi dil okullarını listelerken daha önce o kurslara katılan ve iyi yorumlar bırakmış herkesi öne çıkardık.

Yeni bir kültür ve dil öğrenmek isteyen herkesi bekleyen dil okullarını sizler için yazdık. Herkesin en çok merak ettiği dil okullarını sıralamalara göre listeledik.

En İyi 5 Dil Okulu

Ülkemizde yabancı dil hizmeti vermekte olan en iyi dil okullarını bu başlığımız altında listeledik. Bu dil okullarına daha önce gitmiş, yorumlarını bırakmış öğrencilerin puanlarına göre listelemede bulunduk.

1) British Time:

Ülkemizde bulunan çoğu öğrencinin sıkça tercih ettiği bu dil okulu oldukça iyi eğitim vermektedir. Herkesin çok memnun olmasının sebeplerinden biri de ülkemizdeki hemen her şehirde şubeleri aracılığıyla hizmet vermektedir.

British Time, basamak şeklindeki eğitimleri ile hemen herkesin eğitim kademesine göre hizmet vermektedir. British Time dil okullarında dil eğitimi almak için öncelikle sınava girerek eğitim basamağınızı seçmelisiniz. Bu basamaktan sonra eğitiminize devam ediyorsunuz.

2) Teol Dil Okulları:

Teol Dil Okulları, hemen hemen her şehirde okullarının bulunması ile en çok tercih edilen okullar arasında sayılmaktadır. Yurt dışına çıkmak isteyen öğrencilere yönelik yaptıkları eğitimler ile birlikte hizmet vermektedirler. Sizlerde yurt dışına çıkmak istiyorsanız ama dilinizi yetersiz buluyorsanız ”Teol Dil Okullarını” bulunduğunuz şehirde üstün dil okulu hizmeti ile birlikte tercih edebilirsiniz.

3) Amerikan Kültür Dil Eğitim Merkezleri:

Amerikan Dil eğitim merkezleri, dil eğitimi almak isteyen her yaşta öğrenciye ayrı çalışma şekilleri sunarak eğitim vermektedir. Örneğin, üniversite öğrencileri kendi akranları ile birlikte ders görmektedir. İlk okul öğrencileri, kendi yaştaki arkadaşları ile eğitim görmektedir. Bu yüzden Amerikan Dil eğitim merkezleri, kendine ait oturtulan sistemleri ile birlikte oldukça üstün hizmet vermektedirler.

4) EF Dil Okulları:

EF Dil okulları, genel olarak yurt dışına öğrenci gönderen genel bir sistemin kurucusudur. İster üniversite öğrencisi olun isterseniz serbest meslek veya herhangi bir dalda eğitim görmüş olsanız bile EF Dil Okulları aldığınız eğitim sonrasında belli bir ücret karşılığında sizleri istediğiniz ülkede kendi okullarındaki eğitim kamplarında misafir edebilmektedir. EF Dil Okullarının asıl amacı ise ülkemizde yabancı dil eğitimi verip daha sonrasında ise öğrencilerini yurt dışına çıkarmaktır.

5) İngiliz Kültür Dil Okulları:

İngiliz Kültür Dil Okulları da aynı diğer dil okulları gibi her yaştaki öğrencilere hitap ederek dil kursu sunmaktadırlar. Bu eğitimlerin sonunda sizlere başarı belgesi vermektedirler. Ek hizmet olarak da parasını ödemeleri karşılığında sizleri yurt dışında anlaşmalı oldukları dil okullarına gönderip orada hizmet almanızı sağlayabilmektedirler.

 

 

 

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.