Evde Oturarak Bounty Sayesinde Para Kazanabilirsiniz

Evde oturarak, verilen görevleri ve anketleri doldurarak para kazanmak oldukça kolaydır. Sizlerde Bounty uygulamasını yükleyerek verilen görevlerini yerine getirirseniz sizlere ödül olarak hesabınıza para yatırmaktadır. Sizlerde Evde oturarak kolay yoldan para kazanmak istiyorsanız bu yazımızı dikkatli okuyunuz.

Bounty Nedir ? Bounty Ne Kadar Kazandırır ?

Bounty, Türk mühendisler tarafından yapılmış bir uygulamadır. Bu uygulama sizlere farklı görevler vererek onları tamamlamanızı ister bu görevleri tamamladıktan sonra da sizlere anında para yükler. Uygulamanın amacı firmaların, anketlerin doldurulması.

İnternet üzerinde insanların yorum yaptığı restorantlar ve kafeler bulunmakta. Bounty de bunlarla ilgili daha fazla veri sağlamak amacı ile sizlerden yardım istiyor ve karşılığında da sizlere belirli bir şekilde ücret ödemesi yapıyor.

Kısacası Bounty uygulaması, internet üzerindeki kullanıcılara daha fazla veri sağlamak amacıyla sizlere iş veriyor ve karşılığında da ödeme yapıyor.

Bounty, sizin bilgilerinizi kimseyle paylaşmaz sadece sizden verileri alarak internet aleminde diğer kullanıcılara kendi ismi ile paylaşır.

Bounty uygulaması ile insanlar ayda 1.500-15.000 lira arasında para kazanabilmektedirler. Bu paranın değeri yaptığınız görevlerin zorluğu ile doğru orantılıdır. Ne kadar çok ve zorlu görev yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Bounty’den Nasıl Para Kazanabilirim ?

Aşağıda sizler için 5 tane örnek görev paylaşacağım Bounty uygulaması da bu görevlere benzer görevleri sizlerle paylaşır ve karşılığında sizlere para ödemesi yapar. Büyük Şehirlerde yaşayan çoğu insan özellikle de öğrenci ve ev hanımları yan gelir olarak bu uygulamadan para kazanabilmektedir.

  • Bir mağazaya girip fotoğraf çekmek
  • Markette bir ürün rafının fotoğrafını çekmek
  • Basit bir anket doldurmak
  • Bir restoran veya kafeye gidip sunulan hizmeti değerlendirmek
  • Mağazaya müşteri olarak girip hizmet kalitesini denetlemek

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.