Eylül Ayı Netflix İçerik Listesi- 2021

Dünya üzerinde en çok izlenilen sosyal medya platformlarından olan Netflix uygulamasının Eylül 2021 içinde yeni çıkacak veya dizilerin devam edecek sezonlarını sizler için bu yazımızda yazdık. Herkesin severek takip ettiği bu uygulamanın ücretsiz sürümünü ve bedava kullanma yöntemlerini de okumak için tıklayınız.

Türk dizileri ve yabancı dizilerin televizyonda yayınlanmayan sadece Netflix içeriklerine ait olan dizi ve filmlerin yeni bölümleri için aşağıya göz atabilirsiniz.

Eylül Ayında Sahneye Dönecek Diziler:

 • Aşk 101 (30Eylül): 90’lı yıllarda lisede okuyan 5 gencin hayata tutunma ve herkesin farklı hayatlarını anlatan bu dizi yerli oyunculardan oluşmaktadır. İlk sezonunda herkesi severek ekran başına toplayan bu dizinin ikinci sezonu 30 Eylül’de ekran başında olacak.

 • La Casa De Papel (3 Eylül): Banka soygunları ile isminden oldukça söz ettiren bu dizi ilk 4 sezonunda seyirciye büyük heyecan vermişti. İspanyol yapımı olan bu dizinin 5.Sezonunun ilk 5 bölümü 3 Eylülde seyircisi ile ekran başında buluşacak.

 • Sex Education (17 Eylül): Lise öğrencilerinin en kıvrak zekaları ile para kazanmaya başlaması ile başlayan aşkları konu alan bu gençlik dizisi 3. Sezonu ile 17 Eylül’de ekran başında olmaya hazırlanıyor.

 • Lucifer (10 Eylül): Zengin ve şeytan olan adamın hayatını ele alan bu hikaye seyircileri oldukça etkilemişti. Seyirciler için dizinin son bölümü 10 Eylül’de ekran başında olacak.

 • Nailed It! (15 Eylül): Amerikan yapımı günlük dizi ve komedi çapında oldukça başarılı olan bu dizi 15 Eylül’de 6. Sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek.

 • Into The Night (8 Eylül): Büyük bir kaza sonucunda yolcular vahşi hayvanlardan ve askerlerden korunmak için bir mağara bulurlar. Bu heyecan dolu dizinin 2. Sezonu 8 Eylül tarihinde yayında olacak.

Eylül Ayında Yeni Çıkacak Diziler:

 • Midnight Mass (24 Eylül): Küçük bir kasabaya gelen rahip ile beraber kötü olaylar geçiren köylüleri hikaye alan bu dizinin ilk sezonu 24 Eylül tarihinde ekranda olacak.

 • The Chestnut Man (29 Eylül): Romanından esinlenerek sahneye gelecek olan bu dizinin asıl hikayesi parkta yaşanan bir kadın cinayetidir. 29 Eylül’de netflix ekranlarında olacak dizi için şimdiden iyi seyirler dileriz.

 • On the Verge (7 Eylül): Orta yaşta bulunan 4 kadın arkadaşın hem aşk hem de iş ilişkilerini ele alarak 7 Eylül’de ekran başında olacak bu diziyi izlemenizi tavsiye ederiz.

Eylül Ayında Ekranda Olacak Filmler:

 • Kate (10 Eylül): Çin’de tetikçilik yapan bir kadının son işinde akıl almaz olaylarla birlikte yaşanan bir dava ve davanın arkasındaki gerçekler. Kate filmini izlemenizi tavsiye ederiz şimdiden iyi seyirler dileriz.

 • The Starling (24 Eylül): Yaşadığı kötü geçmişi karşısında hayata küsmüş olan kadının, eşi sayesinde hayat tekrardan tutunma çabasını gösteren bu film 24 Eylül’de netflix ekranlarında olacak.

 • Intrusion (22 Eylül): Yeni evlenen çiftin taşındıkları evlerinde yaşadıkları kötü hikayeleri ele alan bu dizi 22 eylül tarihinde ekranda olacak.

 • The Stronghold (17 Eylül):  Marsilya’da polis olan üç arkadaşın, uyuşturucu ağına karşı yapmış olduğu baskınları ve üç polisin aile hayatını ele alan bu dizi 17 Eylül’de ekranda olmaya hazırlanıyor.

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.