Ezher Solmaz Kimdir ?

İnstagram’daki komik videoları ile tanıdığımız Ezher Solmaz, YouTube’da da eğlenceli vlogları ile takipçilerini oldukça eğlendirmektedir. Herkesin gülerek izlediği Ünlü fenomen Ezher Solmaz’ın kaç yaşında olduğunu, nereli olduğunu sizler için sitemizdeki bu yazımızda detayları ile birlikte yazdık.

Sosyal medyada oldukça aktif olan Ezher Yılmaz’ın hayat hikayesi sizler için tam da şuan… Sizlerde daha fazla ünlü ve fenomenleri incelemek ve değerlendirmek için sitemizdeki biyografi kısmına bakabilirsiniz.

Ezher Solmaz Kimdir ?

Sosyal medyayı aktif kullanması ve takipçileri ile paylaştığı komik videoları ile ünlenen Ezher Yılmaz’ın hayatı sizlerle…

  • Boyu: 1,80 cm
  • Yaşı: 19
  • Burç: Boğa
  • Doğum tarihi: 16 Mayıs 2002
  • Yaşadığı yer: İstanbul

Ezher Solmaz TikTok Hesabını Neden Kapattı ?

Ezher Solmaz’ın fenomen olmasını sağlayan en büyük sosyal platformlardan biri olan TikTok’da bulunan kendi hesabını neden kapattığını YouTube üzerinden takipçileri ile paylaşmıştı. Ezher Solmaz bu konu ile ilgili şöyle açıklamada bulundu: ”Ünlü bir TikTok fenomeni Özgecan Arslan cinayetini umursamayıp bir video paylaşmıştı, bende ona ithafen kendim bir video çekmiştim ama bu videodan dolayı hesabım kapatıldı” açıklamasını aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.

  • Ezher Solmaz, İnternet dünyasında oldukça sık kullanan ve fazlası ile sosyal medya platformlarını aktif kullanan bir ünlüdür. Sizler de Ezher Solmaz’ın sosyal medya gönderilerini görmek için tıklayınız.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.