File (FİL) Coin Geleceği 2021 – Ekim Ayı Yorumları

Herkesin oldukça dikkat kesildiği Kripto paralar ile ilgili en son haberleri ve farklı farklı gündemde olan Kripto paraların geleceği ile ilgili tahminleri bulabileceğiniz sitemizde bu yazımızda da sizler için Filecoin (FİL) Coinin geleceğini sizler için yazdık.

Sizler için bu yazımızda FileCoin (FİL) Coin yorumlarını sitemizde paylaştık. Altcoinlerin en gözde isimlerinden biri olan FİL Coin hakkındaki her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Sitemizde bir çok gözde coinin haberini ve geleceğini yazdık. En çok merak edilen kripto para birimlerinin neler olduğunu, hangi kripto paraları nereden alabiliriz sorularının cevapları sitemizdeki yazılarımda mevcuttur.

İlgili İçerik : Ripple Coin Geleceği 2021 – Ekim Ayı Yorumları

FİL Coin Geleceği – Ekim Ayı Yorumları

Fil Coin, önemli bir altcoin olması ile birlikte piyasadaki fiyat dalgalanmalarında sağlam durması ile adından oldukça sık bahsettirmiştir. Son haftalarda Bitcoinin ATH (En yüksek seviye) yapması ile birlikte balinalar yavaş yavaş altcoinlere yönelmektedirler.

Herkesin aklındaki sorulardan biri olan Altcoin rallisinin ne zaman başlayacağı sorusuna yazımızın arasında bir cevap verelim: Bitcoin artışının belirli bir zamana kadar durması veya yatay hareketlerde belirli bir fiyat aralığında devam ederse Altcoin rallisi yavaş yavaş başlıyor demektir.

Fil Coin son 24 saatlik grafiğinde 63.5 $ ile 68 $ arasında işlem görmektedir. Fiyatında son bir haftada oldukça düşüş yaşayan Fil Coin hacminin yaklaşık yüzde 40’ını kaybederek kripto paralar arasında 26. sıraya yerleşti.

Yukarıdaki paragrafta 24 saatte yavaş yavaş kendini toplamaya çalıştığını gördüğümüz Fil Coinin son 4 saatlik işlem hacimlerine fiyatına baktığımızda ise Fil Coin 68 $ direncini aşmayı başarıp gözünü 70 $ dolara dikmiş durumdadır.

FİL (Filecoin), 2021 yılı sonunda hedefi 95 $ Mı ?

Altcoin rallisinin giderek yaklaşması ile birlikte kripto paralar yıl sonu hedeflerini yükseltmeye ve yatırımcılarını heyecanlandırmaya başladı bile bizlerde Fil Coin yıl sonu hedefine bir parantez açarak kendi tahminlerimizi sizlere iletmek istedik.

FileCoin(FİL), 2021 yılının sonunda hedefi 95$ olarak güncellendi. Yatay hareketlerinden kurtulmaya başlayan Fil Coin yıl sonunda bu fiyatları rahat görebilir diye düşünmekteyiz.

Kaynak : 1

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.