Galerici Mustafa Akan Kimdir ? Muscar Kimdir ? Kiminle Evli ?

Herkesin oldukça merak ettiği fenomenleri sizler için sitemizde biyografi kategorisinde yazmaktayız. İstanbul’da galericilik yapan Mustafa Akan’ı sizler için bu yazımızda paylaştık. Mustafa Akan ”Muscar” şirketi ile ilgili tüm bilinenleri, Evli mi ? Ne zaman mesleğe başladı ? sorularını yazımızın devamında yazdık.

Mustafa Akan Kimdir ?

Ümit Erdim, Demet Özdemir ve fenomen Ömer Başdoğan gibi isimler ile videolar çeken galerici Mustafa Akan sosyal medya hesaplarında da çekmiş olduğu videolarla insanların söz ettiği isimlerden biri oldu. Sosyal medyada ”Aabi Hoşgeldin” repliği ile tanılan Mustafa Akan hakkındaki bilgiler bu yazımızda sizlerle birliktedir.

Mustafa Akan, galericilik işine ilk olarak 12 yaşında Bursa’da başladığını sosyal medya hesabından söylemişti. Mustafa Akan Gizem Yalçın ile evlidir ve bir de dünya tatlısı çocukları vardır.

  • Sosyal medya hesabından tanıttığı galerisindeki arabaları ile ünlülere araba alışverişini de sosyal medya hesaplarından paylaşmaktadır.

Muscar Ve Galerici Mustafa Akan’ın Sosyal Medya Hesapları:

İstanbul’da galericilik yapan Mustafa Akan‘ın ve şirketinin sosyal medya hesapları aşağıda yer almaktadır. Mustafa Akan ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşılamamıştır. Araştırmaların sonunda ulaşılan bilgiler sonunda bu yazı güncellenecektir.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.