GTA 5 Yenilendi Ama GTA 6’dan Ses Yok

Oyuncular tarafından merakla beklenen GTA 6 ‘yı ne zaman çıkacak sorusuna kimse cevap veremezken eski oyuna gelen genel güncelleme oyun severleri çıldırttı.

2013 Yılından beri sevilerek oynanan GTA 5, yeni bir güncelleme alıyor. Oyuncular, Rockstar Games şirketine tepki göstererek neden güncelleme yapılıyor da GTA 6 sahneye çıkmıyor denildi.

Peki GTA 6 Nerede Kaldı 

Oyuncular çok uzun bir süredir GTA 6 serisinin çıkmasını bekliyor, Oyun şirketi tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da oyun severler oyunun çıkış tarihine yakın gözü ile bakıyor.

Dünyada büyük bir merak haline gelen oyunun yeni serisi için binlerce yorum ve tweet atılmış durumda.

Şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da şirketin yakın takipçilerinden umut söndüren GTA 6 yorumları gelmekte.

Oyunun ne zamanın açıklanacağını bilmedikleri belki de hazır olmayacağını düşündüklerini söyleyen takipçi, GTA 5 serisine gelen güncelleme ile daha da ümitleri soldurdu.

GTA 5 Serisine Gelen Güncelleme Neleri İçeriyor 

Şirket; GTA 5 serisindeki Online moduna daha da geniş bir harita gelerek, daha büyük harita üzerinde fazla oyunculu oynayabilmeyi oyun severlere sunmayı hedefliyor. Bu güncelleme her ne kadar GTA 5 serisine iyi olarak gözükse de oyuncular tarafından istenmiyor. Serinin bitirilip GTA 6 oyununa geçmelerini istiyorlar.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.