Hiko Baba Kimdir ? Hiko Babanın Hastalığı Nedir ? Gerçek Adı Nedir ?

Sosyal medyanın sevilen isimlerinden olan ”Hiko Baba” namı ile oldukça sevilen kişi kimdir ? Gerçek adı nedir ? ”Hiko Baba” nın hastalığı nedir sorularının cevapları ile birlikte Hiko Babanın biyografisi sizler için sitemizdeki bu yazımızda yer almaktadır.

Hiko Baba Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Diyarbakırlı olan Hiko Baba ile seslenilen sosyal medya fenomeni internet aleminde oldukça tanıdıktır. Herkesin ilgisini çekerek oldukça sevilen bir isim olan ”Hikmet Ulucan”ın biyografisi bu yazımızdadır.

Hiko Baba diye seslenilen fenomenin asıl adı ”Hikmet Ulucan”dır. Diyarbakırlı olan ve sosyal medya hesaplarından oldukça komik ve ekran başındakileri güldüren videolar çeken ”Hikmet Ulucan’‘ın yaşı hakkında net bir bilgi olmasa da videolarından arkadaşlarının seslenmesi üzerine 32-35 arasında olduğu söylenebilir.

Hiko Baba ile anılan ve ünlü olan ”Hikmet Ulucan” nörolojik bir hastalık yaşayan bir gençtir.

Hiko Babanın Hastalığı Nedir ?

Hiko Baba, nörolojik bir hastalığa yakalanmıştır. Bu hastalık bebeklikten itibaren insanların hayatını etkilemektedir. Mikrosefali bebeğin baş çevresinin büyük ya da olması gerekenden küçük olması sonucu ortaya çıkan bir nörolojik hastalıktır. Anne karnında yeterli büyümeyi sağlayamayan bebeklerin doğum sonrası kontrollerde fark edilmesiyle ortaya çıkmaktadır.

Hiko Baba İzle

Sosyal medyalarda oldukça tanınan Hikmet Ulucan’ın videolarını sitemizde izleyebilirsiniz. Hiko Babanın İnstagram adresi için Tıklayınız.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.