İnstagram’da Gizli Hesaplara Bakmak %100 Etkin

Dünyanın en etkin kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan fotoğraf ve videolarınızı anlık veya kalıcı olarak ekleyebileceğiniz bu uygulamanın en detaylı etkinliklerini sizler için sitemizde yazdık. Herkesin merak ettiği bu uygulamanın ince noktaları sizler için bu yazımızda yazdık.

İnstagram kullanıcıları iki seçenek adı altında hesaplarını kullanabilmektedirler. Kullanıcıların çoğu hesaplarını kapatarak takipçisi olmayanların görmesini istemez bizde bu yazımızda sizler için kapalı hesaplardaki fotoğrafları, videoları ve hikayeleri nasıl göreceğinizi anlattık.

İnstagramda Gizli Hesapları Görme

İnstagram üzerinden gizli hesapları görmek için yapmanız gereken tek şey programlarla çalışmak. Uygulamalar sayesinde online kayıt yaparak güncel şekilde kapalı hesapları görebilirsiniz. Bu uygulamalara kayıt olmanız ve görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını bilmeniz sizler için yeterli olacaktır.

Tek dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de bu uygulamalara kayıt olurken bizzat kendi hesabınızı kullanmamanız. Asla kendi hesabınızı kullanmadan başka bir boş hesap açarak kayıt olmalısınız.

İnstagramda Gizli Hesapları Görmek İçin Uygulamalar

İnstagramda hesabı takipçisi olmayanlara kapalı olanların hesabını görebileceğiniz bu uygulamaları kullanmanız için tek yapmanız gereken Facebook üzerinden kayıt olmak ve bakmak istediğiniz hesabı yazmanız.

  • Pingru
  • LiLi App

 

  • Dikkat etmeniz gereken tek şey kendi hesabınızdan asla giriş yapmayınız. Geri dönüşlerinizi yorumlarda bizlere ulaştırabilirsiniz.
İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.