İnstagram’da Kullanıcıların Eski Hikayelerini Görmek

Sosyal medyanın oldukça sık kullanıldığı uygulamalarından biri olan ”İnstagram” da bulunan gizli özellikleri sizler için sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. İnstagram sayesinde kullanıcılar kendi hesaplarında gönderi veya hikaye olmak üzere iki şekilde fotoğraflarını paylaşabilmektedirler. Bu paylaşımlar belirli bir zaman sonra hikaye adı altında kaybolmaktadır. Geçmiş hikayeleri sadece kullanıcı kendi profilinde arşiv de görebilmektedir.

Bizler de bu belirli zaman sonra kaybolan hikayeleri sizler için nasıl görebileceğinizi paylaştık. Herkesin merak ettiği bu soru aşağıda detaylı şekilde sizlerle paylaşılmıştır.

Silinen Hikayeleri Nasıl Görebilirim ?

Kullanıcılar anlık olarak paylaştıkları hikayeler bölümünden 24 saat sonra paylaştıkları fotoğraflar kaybolmaktadır. Hikayeleri geçmişte ancak kullanıcının kendisi görebilmektedir. Bizlerde bazı siteler sayesinde sizlerin de başkalarının silinen hikayelerini nasıl görebileceğinizi açıkladık.

Kaybolan instagram hikayelerini sizlere gösteren internet siteleri oldukça yaygın ama biz sizler için en güvenlisini bu yazımızda paylaştık.

Site: https://isdb.pw

Yukarıda bulunan siteden insanların kaybolan hikayelerini istediğiniz zaman da görmenizi sağlar.

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.