İnstagramda Paylaşım Limiti Var Mı ? Bunu Duydunuz Mu ?

Sosyal medya platformlarının en büyüğü olan İnstagram’da paylaşım limitinin olup olmadığını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Sizlerin de aktif olarak kullandığı sosyal medya platformlarından biri olan ”İnstagram”da son kimsenin dikkat etmediği veya bilmediği limitleri sizlerle bu yazımızda paylaştık.

İnstagramdaki Paylaşım Limiti Nedir ?

Sosyal medyalarda oldukça sık gündeme gelen paylaşım limitlerini şimdi de İnstagram için yazıyoruz. İnstagramda bulunan paylaşım limiti ile kullanıcılar aslında fark edemeden bir kalıp içinde bırakılıyor. Bir kullanıcının aslına bakarsanız hayatı boyunca atacağı post veya hikayelerin bir sınırı vardır. Bu sınırdan dolayı bazen instagramımızda sıkıntılar yaşayabilmekteyiz.

Örnek olarak sizlere şöyle bahsedebiliriz: Bir facebook veya İnstagram hesabı açtığınızda aniden takipçi artışı ve hikaye eklemesi yaptığınız anda hesabınız kapatılabilir. Bunun gibi örnekten yola çıkarak İnstagram hesapların robot değil de insan eli ile yapıldığına inanması için belirli limitler getirmiş durumda fakat bu limitler şu zamana kadar o kadar da dikkat çekmedi. Limitler o kadar yüksek ki bundan dolayı hesap sahipleri farketmiyorlar bile.

İnstagram Limitleri:

İnstagram’da olan limitleri aşağıda sizlerle detaylı olarak paylaştık.

  • Hikaye uzunluğu: 15 saniye
  • Etiket: 20
  • Beğeni: Günlük 1000 beğeni
  • Mesaj Gönderme: Bir günde art arda 50 farklı kişiye mesaj gönderemezsiniz.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.