İstanbulkart’a Hes Kodu Eşleştirme Nasıl Yapılır ?

İstanbul şehri içinde güvenli ve sağlıklı bir şekilde gezmek için İstanbulkart’a Hes kodunuzu okutmanız gerekmektedir.

İstanbulkart, İstanbul şehri içinde kullanımı geçerli olan bir ulaşım kartıdır. Pandemiden dolayı Belediye ekipleri vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda gezmeleri için Hes Kodunu şehir içi ulaşımda zorunlu tutmaktadır.

İstanbulKart Ve Hes Kodu Eşleştirmesi Nasıl Yapılır ?

İnsanlar tarafından oldukça merak edilen bu konuyu sizler için bu yazımızda açıkladık. https://www.istanbulkart.istanbul/ linki üzerinden bilgilerinizi girerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayat Eve Sığar uygulamasından aldığınız Hes Kodunuzu bu link üzerinden yapıştırarak bilgilerinizi güncellemeniz gerekir.

İstanbulkart Nerelerden Alınabilir?

İstanbul’a gezmeye veya ilk defa yerleşmeye gidecek olan vatandaşlar için yazdığımız bu yazıda, İstanbulKart’ı nereden alabileceğinizi sizler için bu başlığımızın altında paylaştık.

İstanbulKartın oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır kullanacağınız yere göre neredeyse her durakta bulunan yükleme alanlarına giderek bu karta sahip olabilirsiniz. Kartın ücreti yaklaşık olarak ”6 Lira” olarak açıklanmaktadır.

En güzel bilgileri kart dolum merkezlerinden alabilirsiniz veya internet üzerinden de bu karta başvurabilirsiniz. Başvurmak için tıklayınız.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.