Kassa Uygulaması Nedir ? Güvenilir Mi ?

Ülkemizde oldukça sık kullanılan Kassa Uygulamasının ne olduğunu, güvenilir olup olmadığını sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda anlattık. Herkesin oldukça yoğun ilgi gösterdiği Kassa uygulamasının detaylarını sizlerle bu yazımızda paylaştık.

İnternet üzerinden paranızı saklayacağınız, gönderim ve alım işlemleri yapabildiğiniz Kassa uygulamasının detayları yazımızda sizlerle.

Kassa Uygulaması Nedir ?

İnternet üzerinden bir çok işlemi kolay ve hızlıca yapmanızı sağlayan Kassa uygulaması sizlerin muhasebesini ücretsiz bir şekilde tutmaktadır.

İnsanların para biriktirmesini ve hesabını bilmesi adı altında çıkan Kassa uygulaması, aldığınız maaş ve kalem kalem harcadığınız şeyleri hesap ederek ay sonunda veya yıl sonunda biriktireceğiniz paranızı hesaplayarak sizler için ekstra bir yardımcı olmaktadır.

Herkesin böyle bir yardımcıya ihtiyaç duyduğu bu dünyada sizlerde ücretsiz bir şekilde hesabınızı açarak Kassa uygulaması ile hesabınızı bilip birikim yapabilirsiniz.

Kassa uygulaması insanların hem birikim yapmalarını hem de çevresinde kullanan başka insanlara 7/24 para transfer etmesini de sağlar. Sizlerde bu uygulamayı kullanarak 7/24 çevrenizdeki insanlara para gönderebilirsiniz.

  • Kassa uygulaması müşterilerinin herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için canlı müşteri hizmetleri ile çalışmaktadır.

Kassa Uygulaması Güvenilir Mi ?

Etrafınızdaki insanlara 7/24 para gönderip hem de hesabınızı bilmenizi sağlayan Kassa uygulamasını kullanan kişiler tarafından sizler için bir yorum hazırladık. Sizlerde daha önce Kassa uygulaması kullanmış ve hala kullanan insanlar tarafından verilen yorumları okuyarak güvenilir olup olmadığına karar verebilirsiniz.

  • Söylenenlere göre Kassa Uygulaması Ülkemizde aktif olarak kullanılan Finansbank tarafından desteklenmektedir. Para transferleri Finansbank tarafından yapılmaktadır.

Yorumlar:

  1. normalde minimum ios 10 isterken şu an ios 9 için de kullanılabilir olmuş olan güzel uygulama.
  2. online cüzdan uygulaması furyasının bir başka versiyonu. qnb finansbank güvencesiyle 7/24 para gönderebiliyormuşuz.

    ilk başta güzel düşünülmüş gibi gelse de somradan ulan ne gerek var böyle şeylere diyip sildim hesabımı. zaten 10 küsür banka da hesabım var bir de bununla uğraşamam dedim. cık cezbetmedi şahsımı.

  3. an itibariyle online cüzdan özelliği cortlamış uygulamadır..
  4. tosla, fastpay tarzı bir uygulama fakat bugün hesabıma girince kapandığını gördüm. güvenlik gereği kapatılmış. zaten 1 hafta oldu açalı.

    kullanım amacımda teb, akbank gibi kartlarından yükleyip banka kartlarından sonra diğer hesabıma çektim. dolandırıcı muamelesi yaptılar resmen ve kapattılar. bugünde arayıp güvenlik politikaları gereği kapatılmış.

Yukarıda sizler için hazırlamış olduğumuz yorumları 1 kaynağından aldık. Sizlerde daha önce Kassa uygulaması kullanmış kişiler tarafından bilgi alıp güvenilir olup olmadığına karar verebilirsiniz.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.