Kointra Borsası Kimin, Güvenilir Mi ?

Gelişen dünyada oldukça sık kullanılan Kripto paraların alımı, satımı için oldukça çok borsa ve firma bulunmaktadır. Bu borsa ve firmaların bir çoğu güvenilirdir. Kullanıcıların sıkça aradığı Kointra, Kripto para borsasını sizler için bu yazımızda tanıttık. Kointra borsasının kime ait olduğunu, nelerin alımı satımının yapıldığı ve güvenilir olup olmadığını sizler için hazırladık.

Kointra Kimin ?

Kointra 2017 yılında kurulmuş Kripto para alım- satım sitesidir. Son zamanlarda oldukça sık ismini duymamızın sebebi ise BJK Fan Tokeninin anlaştığı bir Kripto Para Borsası olmasıdır.

Linkedin gibi Dünya çapında iş alanı hizmeti veren sitede listede bulunan Kointra Kripto para borsasının iş ortakları kendi sitesinde yazmakta ve oldukça güçlü şekilde piyasa bulunduklarını söyleyebiliriz. Sizlerde bu Kripto para borsasını kullanmak istiyorsanız sizler için aşağıda yazımızın devamında kullanıcı yorumlarını listeledik.

Kointra Kripto Para borsası şuan için 50 civarında online ve şahsi müşteri hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kointra Kripto Para Borsası Yorumları:

Kointra Kripto para borsası ile ilgili yorumlar bir platformdan alınmıştır.

”beşiktaş jk’nın fan tokenları için anlaştığı borsa. henüz yeni gibi duruyor. umarım bjk taraftarının büyüklüğünü ve heyecanını kaldırır ön satış. umarım şimdiden stress testler başlamıştır. ”

”piyasada pek ismi duyulmayan bir borsa idi. beşiktaş sayesinde epey ismini duyacağız. ”

”adını yeni duyduğum borsamsı. gireyim bir bakayım dedim “servis yanıt vermiyor” diyor. fan tokeni buradan çıkarmak neden anlamış değilim.” 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

One thought on “Kointra Borsası Kimin, Güvenilir Mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.