Lidya Müge Akdağ Kimdir ? Müge Anlının Kızı Kim ?

Bu yazımızda sizler için son günlerde gündemde olan Lidya Müge Akdağ Kimdir sorusunun cevabını detaylı açıklamaları ile sitemizde yazdık.

Lidya Müge Akdağ, ATV ekranlarında Tatlı Sert programının sunucusu olan Müge Anlı’nın kızıdır. Yıllardır sır gibi sakladığı kızının şimdi ortaya çıkması herkesi şaşırtmış görünüyor. Gündemde olan Müge Anlı’nın özel hayatı sayesinde herkesin öğrendiği bu konun detaylarını sizlerle yazımızın detayında paylaştık.

Lidya Müge Akdağ Kaç Yaşında:

Müge Anlı ve gazeteci Burhan Akdağ’ın evliliklerinden olan kızları Lidya Müge Akdağ, daha 19 yaşındadır. Görenleri güzelliği ile şaşırtan Lidya Müge Akdağ ve ailesi bu konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Müge Anlı ve Burhan Akdağ 1999-2008 yılları arasında evli kalmışlardır. Bu evliliklerinden de bir kız çocukları vardır. Müge Anlı’nın kızı Lidya Müge Akdağ hakkında yaşından başka bir bilgi şuanda bulunmamaktadır. Gözlerden ve kameralardan oldukça uzak bir hayat yaşayan Lidya Müge Akdağ, sosyal medya hesaplarında bile takma isimleri kullanmaktadır.

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.