Martı Kullanmak Ne Kadar ? Güncel Martı Fiyatları 2021

Günümüzde giderek artan araç trafiğine daha hızlı çözüm olmak amacı ile geliştirilen ”Martı” girişimini hem inceledik hem de sizler için fiyatlarına baktık.  Elektrikli scooter ve motor olarak kiralamaya sunulan bu projenin kontrolü tamamen uzaktan ve otomasyon şeklinde yapılıyor.

Martı Projesi

Girişimci OĞUZ ALPER ÖKTEM tarafından geçtiğimiz yıllarda başlatılan bu proje ile kalabalık şehirlerde ulaşımda daha hızlı hareket edebilme olanağını bizlere sağlıyor. Martı projesi, Elektrikli araçlarla sağlandığından dolayı doğaya zararı bulunmuyor. Park etme sorunu da olmayan küçük araç olduğundan ihtiyacınız bittiğinde herhangi bir demire veya ağaca bağlayarak cihazı teslim edebiliyorsunuz.

Martı ücretleri 2021

İlk olarak Scooter tarzında başlatılan projeye şimdilerde ise iki tekerlekli elektrikli motosikletlerde eşlik ediyor. Tamamen telefondan bağlantı kurulan bu proje şimdilerde oldukça popüler ve çözüm amaçlı.

Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulama sayesinde martı araçlarının nerede olduğunu görebilir, ödemesini yaparak istediğin kadar ücretli olarak kullanabiliyorsunuz. İşiniz bittiğinde ise kendisinde bulunan kilidi ile herhangi bir yere bağlayarak aracı teslim edebiliyorsunuz.

Martı araçlarını kiralamanız için 18 yaşında ve 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçük olanlar ailesi yanında iken binebiliyor.

Martı Nasıl Kiralanır ?

Martı Kiralama Ücreti Ne Kadar

Mobil uygulamadan ödemenizi yaparak martıları istediğiniz kadar kullanmanız mümkün. Martı kullanım ücretleri aşağıdaki tablodadır.

5 Dakika => 5.94TL

10 Dakika => 9.89TL

15 Dakika => 13.84 TL

20 Dakika => 17.79TL

25 Dakika => 21.34 TL

30 Dakika => 25.29 TL

35 Dakika => 29.24 TL

40 Dakika => 33.19 TL

45 Dakika => 37.14 TL 

Martılar Hangi Şehirde Kullanılıyor

Martı projesinin başlangıç yeri olan İstanbul şehrinin dışında şuanda aktif olarak Ankara, İzmir, Isparta, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir ve Gaziantep şehirlerinde de bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda başka şehirlerde de oldukça sık kullanılacağını düşünüyoruz.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

One thought on “Martı Kullanmak Ne Kadar ? Güncel Martı Fiyatları 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.