Mehmet Baştürk Kimdir ? Hangi Dizilerde Oynadı ?

Mehmet Baştürk kimdir ? Mehmet Baştürk Hangi Dizilerde Rol Aldı ? sorularının cevaplarını siz okuyucularımız için cevapladık. Herkesin merak ettiği Mehmet Baştürk biyografisini sizler için sitemizde yazdık. Sitemizde oldukça çok bulunan biyografi yazılarımızda ünlü isimleri araştırabilir aklınızda ki soruları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Mehmet Baştürk Kimdir ?

10 Mayıs 1993 tarihinde Kıbrıs’ta dünyaya gelen Mehmet Baştürk, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamlamıştır. Spikerlik ve sunuculuk üzerine eğitimler alan Mehmet Baştürk, aynı zamanda bağlama ve piyano çalabilmektedir. Araf 3 ve 45-25 Kusursuz Cinayet isimli filmlerde başrolde oynamıştır. Bu zamana kadar çeşitli projelerde de görev alan Mehmet Baştürk, son olarak Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet adlı dizide Ozan Erkoç karakterine hayat vermiştir.

Mehmet Baştürk’ün Sosyal Medya Hesapları:

Mehmet Baştürk hakkında yazdığımız bu biyografiyi sizlerle sitemizde paylaştık. Sitemizdeki diğer biyografilere de bakarak herkesin hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

Mehmet Baştürk’ün instagram gönderilerini incelemek için tıklayınız.

  • Mehmet Baştürk hakkında daha fazla bilgiye ulaşılamamıştır. Daha fazla bilgiye ulaşıldığı an bu yazı güncellenecektir.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.