Öznur Asrav Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

Öznur Asrav kimdir, kaç yaşındadır sorularının cevaplarını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Herkesin merak ettiği biyografileri sizler için hazırladık. Sizlerde bizler takip ederek ünlülerin biyografilerini okuyabilirsiniz.

Manken olan Öznur Asrav son zamanlarda oldukça konuşulmaktadır. Bizlerde sizler için Öznur Asrav’ın biyografisini sitemizde yazdık.

Öznur Asrav Kimdir ?

21 Haziran 1985 tarihinde Almanya’nın Weinheim kentinde dünyaya gelen Öznur Asrav, ilkokul eğitimini ise İstanbul’da tamamlamıştır. Bir dönem yönetim danışmanlığı, proje yönetimi ve satış asistanlığı gibi görevlerde de bulunmuştur. Öznur Asrav, aynı zamanda Playboydaki pozları ile gündeme gelmiştir. Öznur Asrav Almanya’daki bir yerel güzelik yarışmasında Miss Reutlingen’i kazanmıştır.

  • Öznur Asrav, 36 yaşındadır.

Öznur Asrav Boyu Ve Kilosu

Ünlü Manken Öznur Asrav,

  • 1.75 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Öznur Asrav, mankenlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı model Öznur Asrav hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.