Paribu Para Çekme Süresi Ne Kadar ?

Kripto para borsalarından biri olan ”Paribu” da para çekme süresinin ne kadar olduğunu ve ”Paribu paramı vermiyor” şikayetlerinin açıklamasını sizler için sitemizde yazdık.

Kripto para borsalarının genelinde yapılan para yatırma ve para çekme işlemleri aslında benzerdir. Herkesin merak ettiği bu sorunu sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Paribu bana paramı vermiyor şikayetini de sizler için bu yazımızın arasında bahsettik.

Paribu Para Çekme Süresi Ne Kadar ?

Kripto para alım – satım yapan Paribu borsasında yatırma çekme işlemlerinin ne kadar sürdüğünü sizler için sitemizde bahsettik. Paribu borsasında, havale işlemi yaptığınızda 7 gün 24 saat çekim talebiniz oluşturulur. Ancak EFT ile çekim işlemi yaptığınızda bankanızın mesai saatleri içerisinde çekim talebiniz oluşturulur. Papara kullanarak yaptığınız çekimleriniz 7/24 işleme alınır.

Paribu’nun anlaşmalı olduğu bankalar şunlardır:

  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Akbank
  • Fibabank
  • Yapı Kredi Bankası

Paribu Paramı Vermiyor Şikayeti

Kullanıcıların oldukça sık bahsettiği ”Paribu bana paramı vermiyor” sıkıntısını şikayetini de bu başlık altında sizlere listeledik.

Paribu borsasında Bazen işlem yoğunluğundan dolayı para yatırma işleri uzayabilir. Bunun dışında kullanıcı adınızı ya da banka hesabınızı yanlış yazmış olabilirsiniz. Kurallara aykırı yatırma veya çekme işlemlerinde 5 iş günü içerisinde paranız banka hesabınıza ya da Paribu hesabınıza tekrar gönderilir.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.