Philip Morris Sigaraları Hangisidir ? 2021 Sigara Fiyatları

Bugün itibari ile sigara markalarının bazılarına zam geldi. Zam gelen sigara markalarını ve ne kadar zam geldiğini sizler için bu yazımızda yazdık. Herkesin merak ettiği ve son dakika olarak öğrenilen sigara zamlarını ve haberlerini sizler için bu yazımızda yazdık.

Sigaraya gelen zam herkesi şaşırttı, yılın son aylarında sigara gelen zam sonrası sigara tüketicileri hangi markalara, ne kadar zam geldiğini oldukça merak ederek araştırmaya başladılar. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızın detayları…

Sigaraya Ne Kadar Zam Geldi ?

Sigaraların hepsine olmasa da piyasada en çok tüketilen sigara markası grubu olan Philip Morris markasına tam 1 Lira gibi bir zam geldi. Philip Morris firmasına bağlı olan sigara markaları bu zamla birlikte fiyatlarını 1 Lira yükseltti.

Philip Morris sigara grubu ülkemizde en çok tercih edilen sigara markalarından biridir. Bünyesinde oldukça çok sigara markası bulundurmaktadır.

Philip Morris Sigaraları Hangisidir ?

Philip Morris sigara grubuna ait yaklaşık olarak 10 tane sigara markası bulunmaktadır. Zam gelen sigara markası olan Philip Morris firmasına ait sigara markalarını sizler için bu yazımızda yazdık. Sizlerde sigaraya gelen zamdan ve hangi sigaraların ne kadar olduğunu bu yazımızdan anlayabilirsiniz.

Sizler için fotoğraflı yazımıza dikkat edip bize geri dönüş sağlamalısınız.

Philip Morris sigara grubuna ait sigara markaları: Marlboro, Longbeach, L&M, Philip Morris, Bond Street, Chesterfield, Parliament, Lark

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

One thought on “Philip Morris Sigaraları Hangisidir ? 2021 Sigara Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.