Pilevneli Gallery Nerede ? Nasıl Gidilir ?

Son zamanlarda oldukça ünlenen Pilevneli Sanat Galerisinin nerede olduğunu, nasıl gidildiğini sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Herkesin oldukça ilgi gösterdiği Pilevneli Sanat Galerisini sizler için detaylı bir şekilde tanıttık.

Pilevneli sanat galerisi, modern sanat eserleri ile ziyaretçilerin ilgisini çektiği için oldukça çok duyulmaktadır. Yurt dışından gelen insanların da fazlası ile ilgi gösterdiği Pilevneli Sanat Galerisi detayları sitemizde paylaştık.

Pilevneli Gallery Nerede ?

Pilevneli Sanat Galerisi, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinin Dolapdere semtinde bulunmaktadır. Dünya üzerinde oldukça modern sanat eserlerini barındıran Pilevneli Gallery‘i sizler için ücretli mi ? sorusuna kadar sitemizde yazdık.

Pilevneli Gallery son yıllarda oldukça ünlenen bir mekan olarak insanların ilgisini oldukça çok çekmektedir.

Pilevneli Gallery Ücretli Mi ?

İnsanların oldukça merak ettiği sorulardan biri olan Pilevneli Gallery ücretli mi sorusunu bu içeriğimizde yazdık. İnsanların modern sanat eserlerini incelemesi için yapılan Pilevneli Gallery ücretsiz olarak girip ziyaret edebilirsiniz.

Pilevneli Gallery Kaçta Açılıyor ?

Pilevneli Gallery, haftada 5 gün açık olup sabahları saat 10.00‘da açılmaktadır. Haftada 5 gün açık olan sanat galerisi Pazar ve Pazartesi dışında geri kalan 5 gün hizmet vermektedir.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.