Playweez Nedir ? Abonelik İptal İşlemi Nasıl Yapılır ?

Birden çok oyunu bünyesinde barındırarak aylık abonelik ile telefon kullanıcılarına sunan ”Playweez” nedir sorusunun cevabını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Herkesin mobil olarak telefonlarından oyun oynadığı bu sanal alemde aylık ücreti karşılığında kullanıcıların her istedikleri oyunu oynamalarını sağlayan bu marketin detaylarını ve üyelik işlemlerinin iptallerini sizler için bu yazımızda yazdık.

Playweez Nedir ?

Playweez, online ve mobil olarak oynanılabilen oyunları bünyesinde barındırıp belirli bir aylık ücret karşılığında kullanıcılarına sağlayan firmadır. Bu firmanın bünyesinde fazlası ile herkesin severek oynayabileceği oyunlar bulunmaktadır. Playweez aylık ücreti ise ”48” Liradır.

Playweez Aboneliği Nasıl İptal Edilir ?

Playweez ile ilgili en çok araştırılan konulardan biri olan ”üyelik iptal ” konusunu da sizler için kaleme aldık. Herkesin şikayetçi olarak en çok araştırdığı üyelik iptalinin detayları bu yazımızda sizlerle birlikte. İnternet üzerinden üyelik iptallerinde oldukça sıkıntı yaşayan firmaya üyeler kendi telefonları üzerinden sms atarak üyelik iptal işlemlerini yapmalıdırlar.

Telefonunuzda sms bölümünden ” İptal Playweez yazıp 3699” a sms göndererek Playweez üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

  • Üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda ise ücret iadesi yapılmamaktadır. Sadece o ay devam eden para kesintilerinden müşteri faydalanamamaktadır.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.