Restoran Yazarı Neslihan Durna Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

Şehir şehir gezerek lezzet tadımları yapan Neslihan Durna Kimdir ? Kaç Yaşındadır ? sorularının cevaplarını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Herkesin merak ettiği ünlüleri sitemizdeki Biyografi kısmında güncel olarak yazdık. Sizlerde sitemizdeki Biyografi kısmını ziyaret ederek birden çok ünlüden haberdar olabilirsiniz.

Lezzet Peşinde Neslihan Durna Kimdir ?

Neslihan Durna, şehir şehir gezerek restoranlarda pişen yemeklerde tadım yapan bir gurmedir. Herkesin yemesi gereken lezzetleri takipçileri ile paylaşan Neslihan Durna’nın kendisini tanıttığı yazı sizlerle: ”3 çocuk annesiyim. Uzun yıllar eczane teknikeri olarak çalıştım. Yaklaşık 5 yıldır gastronomi ile ilgileniyorum. Şehir şehir dolaşıp hem kültürlerini hem de lezzetlerini tanıtma çalışmalarının yanı sıra festivaller, oteller, restauranların tanıtımları için çalışıyorum. Yaptığım işten çok büyük keyif alıyorum. Nerede ne yenir, eksileri ve artılarıyla instagramda takipçilerimle paylaşıyorum. Yakında bu işi daha profosyonelleştirme çalışmalarım da olacak, şimdilik süpriz 🙂 Her yeni günde yeni bir bilgi için dünyaya, emekçi kadınlara faydam olabilecek her projeye varım. Uzun yıllar evinde yemekler pişirip davetler veren biri olarak artık ben davetlere katılıp bu işi hem gezerek hem görerek hem de tadarak hayatıma mutlu bir şekilde devam ederken hedefim akademisyen olarak gençlere faydalı olabilmek olacaktır.”

  • Neslihan Durna ile bir haber sitesi aracılığı ile yapılan röportaj yukarıda sizlerle buluşmaktadır. Kısacası Neslihan Durna bir gurmedir. Gittiği yerlerde ne yenir ? Sorusunu araştırarak takipçileri ile paylaşmaktadır.

Bu paylaşımları da sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaktadır. Sizler için aşağıda Neslihan Durna’nın sosyal medya hesaplarını paylaştık.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.