Ripple Coin Geleceği 2021 – Ekim Ayı Yorumları

Herkesin son zamanlarda oldukça merak ettiği coinlerden biri olan Ripple (XRP) coininin Ekim ayı içindeki fiyat değişimleri ve 2021 yılı içindeki geleceğini sizler için sitemizdeki bu yazımızda paylaştık. Son zamanlarda Bitcoinin fiyatının yükselmesi ile birlikte herkes gözlerini Kripto Para Borsasına çevirmiş durumda.

Bizlerde herkese daha yararlı olabilmek için sitemizde her gün gözde olan Kripto paraları ele alarak paylaşmaktayız. Herkesin kullanmak istediği ve cüzdanlarında tuttuğu kripto paraların geleceği ve ekim ayı içindeki yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz.

İlgili İçerik: SHIBA Coin Geleceği 2021 – Ekim Ayı Yorumları

Ripple (XRP) Coin Yorum – 2021 Sonu

Dünya üzerinde listelenen coinlerin başarı ve hacim sıralamalarında 6. sırada kendine yer bulan XRP coininin geleceği herkes için merak konusu. Yatırımcılar ve paralarını kendi çapında değerlendirmek isteyen insanların yaptığı yatırımlar sonucu araştırmaları sizlerle paylaştık.

Bitcoinin yükselmesinden önceki aylarda oldukça sıkıntılı aylar geçiren Ripple (XRP) Coini için ralli başlamak üzere.

Büyük yatırımcılar yani balinalar Bitcoinden kazandıkları paralarını Altcoinlere doğru yönlendirmeye başlamak üzereler. Altcoinlere para girişinin hızlanması demek XRP ve diğer altcoinler için yükselme demektir.

Büyük yatırımcıların oldukça umut bağladığı XRP Coininin yıl sonu hedef beklentisi 2.5 dolar civarındadır.

XRP Coini bugün içinde 1.2 dolar direncini kırmayı başararak yukarı yönde hareketine devam etmek isterken fazla da güç alamadı bu yüzden 1.8 civarlarında bir destek oluştu. Ve bu destekte kırılarak 1.08 civarlarına kadar fiyat geriledi.

XRP  coini 1.10 direnç seviyesini geçmeyi başarırsa fiyatı bu ay sonuna kadar 1.9 dolar seviyesine gelmesi beklenebilir. Bitcoindeki artış yatay yöne bağlanırsa eğer XRP Fiyatındaki 1.9 hedefi ekim ayının sonunda gerçekleşebilir.

Bizler bu yazımızı yazarken XRP/Dolar parametresi 1.10 dolar olarak işlem görmektedir.

  • Yukarıda verilen yorum ve fiyat analizleri bizlerin bilgisine göre değerlendirilmiştir. Kendiniz düşünmeden yatırım yapmamalısınız.

Kaynak:1

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.