Rüyada Araba Sürmek Ne Anlama Gelir ?

Gün içinde yaşadığımız olayları aklımızda kalanları veya hayal kurduğumuz durumları uykumuzda rüyamızda görmemiz mümkündür. Bu durumlardan etkilenerek gördüğümüz her rüyanın farklı anlamları ve işaretleri olabilir bizde sizler için ”Rüyada Araba Sürme” olayını sizler için bu yazımızda açıkladık.

Rüyada Araba Sürmek

Rüyamızda araba sürmek, erişeceğimiz yüksek şeref ve makama işaret etmektedir. Araba sürdüğünü gören kişi için kısmet anlamına gelir. Araba sürmeyi bilmeyen kişinin araba sürdüğünü görmesi büyük başarı elde edeceği ifade edilir. Bazı rüya tabir kitaplarına göre araba sürmek, ele geçecek malı da ifade eder.

    1.Rüyada Beyaz Araba Sürmek

Rüyada beyaz araba sürdüğünü gören kişi devlet makamlarında büyük bir yere geleceği ve şeref elde edeceği ifade edilir. Kişinin beyaz araba sürdüğünü görmek hayırlı bir habere ve sevince ulaşacağı da ifade edilir.

    2.Rüyada Kırmızı Araba Sürmek

Rüyada kırmızı araba sürmek, kişinin büyük işler yapacağına ve zenginlik edeceği anlamına gelmektedir. Bu zenginliği elde edecek kişinin toplum içinde oldukça saygı göreceği de ifade edilir.

    3.Rüyada Lüks Araba Sürmek

Rüyada lüks araba sürdüğünü gören kişinin eline yüklü bir para geçeceği anlamına gelir. Eline geçen bu para ile yeni bir kurulacağına da söyleyen rüya tabir kitapları vardır.

     4.Rüyada Taksi Sürmek

Rüyada taksi sürdüğünü gören kişi, işinde çalışarak daha çok şeref ve paraya nail olacağı ifade edilir. Ayrıca bu para ile aile geçimini sağlayacağı da söylenir.

     5.Rüyada At Arabası Sürmek

Rüyada at arabasını sürdüğünü gören kişinin geliri ile araba alamayacağını ama olumlu taraflı olarak daha çok çalışıp gösterişli bir arabaya bineceği anlamına gelir.

     6.Rüyada Gösterişli Araba Sürmek

Rüyasında gösterişli araba sürdüğünü gören kişi malının ve parasının kıymetini bilmeyen oldukça hava atan kişi anlamına gelmektedir.

     7.Rüyada Siyah Araba Sürmek

Rüyada siyah araba sürdüğünü görmek rüya tabiri kitaplarının çoğuna göre hayıra ve iyiye işarettir. Rüyasında siyah araba sürdüğünü gören kişi hayatındaki olumsuzlukları yoluna sokacağı anlamına da gelir.

     8.Rüyada Hızlı Araba Sürmek

Rüyasında hızlı araba sürdüğünü gören kişinin hayatında yaşayacağı sıkıntıların arasında sıyrılmaya çalışacağı anlamına gelir. Aceleci alınan kararlar karşısında sıkıntıya düşeceği de ifade edilir.

     9.Rüyada Ehliyetli Ve Ehliyetsiz Araba Sürmek

Rüyada ehliyetli araba sürmek rüya tabiri uzmanlarına göre iyiliğe ve güzel günleri ifade eder. Rüyasında ehliyetsiz araba sürdüğünü gören kişinin ise başının derde gireceği ifade edilir.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.