Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Hayatımızı Dünyada yaşayan hayvanlarla, canlılarla paylaşıyoruz ve zaman zaman o varlıkları rüyamızda görmemiz mümkün. Rüyamıza giren kedinin ne anlama geldiğini, Yavru kedi görmek hayırlı mıdır? Her ne kadar sevimli hayvanlar olsa da rüyalarımıza girdiklerinde farklı anlamlara gelebilirler.

Rüyada Kedi Görmek Ne Demek

Rüyada kedi görmek; etrafındaki insanları yalanlarla kandıran iki yüzlü erkek olarak ifade edilir. Bir başka rüya tabirine göre, rüyayı gören anne ise gereğinden fazla çocuğuna baskı yaptığını ve onu sıktığını ifade eder. Başka yorumlara göre rüyayı gören kadın ise çocuk sahibi olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Kişinin hayatında sıkıntılar olduğunu ama bu sıkıntılardan bir kişinin veya kişilerin yardımı ile çıkacağını ifade eder. Hayatında bulunan kişiler sayesinde kötü günlerinde kurtulacağını yeni güzel günlerin geleceğini de söyler.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyayı gören kişinin iş ve sosyal yaşamında oldukça sıkıntılar yaşadığını lakin sabırlı ve azimli olarak durursa bu sıkıntılardan yakın zamanda kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek toplum içinde kötü şeyler olacağını ifade eder. Rüya tabirlerine göre de, ileri ki zamanlarda başınıza kötü şeyler geleceğinizi bu sıkıntıların içinden kendi başınıza çıkmanız gerektiğini ifade eder.

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.