Sevdiğine Kavuşma Duası Ve Okunuşu

Sizlerle bu yazımızda herkesin sevdiğine kavuşması için edilmesi gereken duaları paylaştık. Sizlerde bu yazımızdaki duaları içinizden gelerek inanarak yaparsanız sizin de duanız kabul olabilir. Birini seviyor ama söyleyemiyorsanız, onun da size karşı hisleri olduğuna eminseniz, sevdiğinizle ayrı düştüyseniz bu dua tam sizlere göre. İnşallah duanız kabul olur. Bazı ilmi insanlara göre; bu duayı 7 gün 7 gece okursanız sevdiğinize kavuşacağınız söylenir.

Kavuşma Duası:

Bismillahirrahmanirrahim.

Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul habir.

Allahu la ilahe illa hüves semiul basir.

Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadun.

Allahu la ilahe illa hüvel rahmanirrahiym.

Allahu la ilahe illa hüvel ferdussamed.

Allahu la ilahe illa hüvel zahirul batınınu.

Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadussamed.

Allahu la ilahe illa hüvel fettahul aliym.

Allahu la ilahe illa hüvel kariybul musavvir.

Allahu la ilahe illa hüvel mennanul hannanu.

Allahu la ilahe illa hüvel rafiul aliym.

Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul keriym.

Allahu la ilahe illa hüvel melikül kuddus.

Allahu la ilahe illa hüvel hakkul mubiyn.

Allahu la ilahe illa hüvel aziyzul aliym.

Allahu la ilahe illa hüvel ehadus samed.

Kavuşma Duasının Okunuşu:

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Vedud,

Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

Ya Cami,

Sebbihısme rabbikel’a’la. Elleziy haleka fesevva.Velleziy kaddere feheda. Velleziy ahrecelmer’a. Fece’alehu ğusaen ahva. Senukriüke fela tensa.İlla maşaallahü innehu ya’lemülcehre ve ma yahfa. Ve nüyessirüke lil yüsra. Fezekkir in nefe’atizzikra. Seyezzekkerü men yahşa. Ve yetecen nebühel’eşka. Elleziy yaslennarel kübra. Sümme la yemütü fiyha ve la yahya. Kad efleha men tezekka.Ve zekeresme rabbihi fesalla. Bel tü’sirunel hayateddünya. Vel’ahıretü hayrün ve ebka. İnne haza lefissuhufel’ula. Suhufi ibrahiyme ve musa.

Ya Mucib,

Elem neşrah leke sadrek. Ve vada’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab. (amin)

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.