SHIBA Coin Geleceği 2021 – Ekim Ayı Yorumları

Shiba Coinin son zamanlarda giderek artması ile birlikte herkesin merak ettiği ekim ayı ve 2021 yılının sonunda nasıl bir yol izleyeceğini sizler için analizlerimiz sonucunda bu yazımızda yazdık.

Tüm dünyadaki yatırım yapmayı düşünen ve yatırım yapan insanların kulak kesildiği kripto para birimlerinden biri olan Shiba Coin için oldukça fazla yorum bulunmaktadır. Çoğu insanın ve yatırımcının komik ve alt yapısının sağlam bulmadığı bu coinin artması herkesi oldukça şaşırtmış durumdadır.

Kripto para piyasasında ilk olarak çıkan meme olarak adlandırılan komik ve projesi bulunmayan kripto para kategorisinde yer alan Shiba Coin için piyasada oldukça fazla hacim bulunmaktadır.

Büyük kripto para balinaları şuanda cüzdanlarına oldukça fazla Shiba Coin almaktadırlar. Yatırımcıların Shiba coin tutmalarının en önemli sebeplerinden biri de oldukça düşük fiyatıdır.

Shiba Coin Yorum – 2021 Sonu

Shiba coin bu yazımızı yazarken piyasa değeri dolar karşısında $ 0,00002528 olarak yerini almaktadır. Kripto para piyasasında en büyük 16. para olarak adlandırılan Shiba Coin geçtiğimiz haftada tamı tamına 6 kat arttı. Bu artışın ardından piyasa değerini ve hacmini oldukça artıran Shiba Coin için en büyük beklentilerden biri de 1 Dolar hedefidir.

  • Büyük Kripto para yatırımcılarının artık daha fazla para kazanmaları adına daha fazla 0 dolu paralara yönelmeleri ile birlikte dipten aldıkları coinleri yukarı yönde fiyatlarla taşımaktadırlar. Bu hareket etkisinin en çok etkilenen coinlerden biri de Shiba Coindir.

Doların artması ve Bitcoinin 60 bin dolar seviyelerine gelmesi ile birlikte sıra altcoinlere akacak parada eğer ilerleyen haftalarda bitcoinden paralarını kazanan balinalar Shiba Coin gibi Shit (Komik ve projesi olmayan coinlere verilen isim)  coinlere yönelirse Shiba da belirlenen 1 dolar hedefi oldukça yakın görünebilir.

Yıl sonu için beklenen Shiba Coin hedefi $ 0,0005 dolar olarak piyasada dile gelmektedir. Yüksek işlem hacminin devam etmesi ve hareketliliğin sürmesi ile birlikte Shiba coin 2021 sonunda bu hedefine kolay bir şekilde ulaşacak gibi görünüyor.

İlgili İçerik: ADA Coin 3 dolar olur mu ? Ekim Ayı

Shiba Coin İle İlgili Yatırımcı Yorumları:

  • Elon twit atmış roket koymuş birşeyler olacak
  • flamayı çekti hazırlanın yarın uçuş var
  • Elon tweet attı uçuş başlar
  • Kasım sonu bi 0 daha atıcaz sakin izleyin btc 65 e gelip yataya bağladı kı mega boğa begins ytd 

Yukarıda verilen kullanıcı yorumları finans şirketine ait kullanıcı yorumlarıdır. Düşünmeden, kendi yorumunuzu yapmadan yatırım yapmayınız.

Kaynak: 1

Shiba Coini Nereden Alabilirim ?

Shiba Coin öncelerde bazı kripto para borsalarında listelenmez iken şimdilerde ise oldukça fazla borsada listelenmektedir. Türkiye’de yayın yapan Binance, Btc Türk gibi büyük kripto para borsalarından kolayca satın alıp, satım yapabilirsiniz.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.