SLP Coin Geleceği 2021 – Kasım Ayı Yorumları

Herkesin oldukça merak ettiği konulardan biri olan ”SLP coin 2021’in sonunda ne olacak” sorusunun cevabını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Sizlerde bizleri takip ederek son çıkan kripto paralarla ilgili haberleri öğrenebilirsiniz.

SLP Coinin geleceği nasıl olacak ? sorusunu soran herkesin okuması gereken bir yazı ile sizlerin karşısındayız. Son günlerde oldukça ses getiren SLP coin hakkındaki bilgileri sizler için bu yazımızda yazdık.

SLP Coin Nedir Ve Kimindir ?

SLP Coin; Small Love Potion yani SLP, Axie Infinity platformu içerisinde yeni dijital evcil hayvanlar üretmek için kullanılan bir ERC-20 tokeni olarak tanımlanmaktadır. Bu evcil hayvanların adı ise Axies olarak belirtilmektedir. Axies en fazla 7 kez yetiştirilebilir. Aynı zamanda tokenin maksimum sınırı da bulunmamaktadır.

Axie Infinity, herkesin token ödülleri kazanabileceği, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Pokémon’dan ilham alınarak inşa edilen dijital evcil hayvan evrenidir.

SLP Coin 2021 Yorum:

SLP Coin, kripto para sever tarafından oldukça popüler hale gelmeye devam ediyor. Sizlerde Kripto paralara yatırım yapıyorsanız, SLP Coini incelemelisiniz.

Small Love Potion (SLP), oyundaki ana para birimidir ve kripto para borsalarında listelenir. Oyun içi ve nominal parasal değeri vardır. Binance Exchange ayrıca SLP’yi inovasyon bölümünde de listelemektedir.

Axie Infinity oyununda Small Love Potion (SLP) kazanılır ve oyunda evcil hayvan yetiştirmek için SLP jetonları kullanılır. Small Love Potion (SLP) bir ERC20 belirtecidir. Axie Infinity platformunda dijital evcil hayvanları üretmek ve büyütmek için kullanılan SLP, her ne kadar oyunda kazanılıyor olsa da oyuna daha karlı bir şekilde başlanmasını da sağlamaktadır.

SLP Coin Nereden Alınır ?

SLP Coin, Binance borsasında yeni yüklenmiş olup işlem görmektedir. Bunun dışında, KuCoin, Gate.io, FTX, Gemini, OKEx, Uniswap (V3) ve SushiSwap borsalarında işlem görmektedir.

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.