Sosyal Medya Uygulamasından Görülmemiş Karar

Sosyal Medya Platformu olan Whatsapp sayesinde Dünyanın her yerinde istediğim kişi ile hem yazışarak hem konuşarak hem de görüntülü olarak iletişim kurabiliyorduk. Dünyanın her yerinde hemen hemen herkesin aktif olarak kullandığı bu uygulamada bir çok yenilik görmüştük, ama bugün ki gelen güncelleme haberi herkesi şaşkına çevirdi. Whatsapp üzerinden artık istediğimiz kişiden rahatlıkla gizlenebileceğiz. Bu güncellemeye uygulama severler kara liste adını verdiler. Kara liste güncellemesi sayesinde istemediğimiz insanlardan saklanabileceğiz.

Kara Liste Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

WhatsApp uygulamasına yeni getirilen Kara Liste özelliğini sizler için bu yazımızda açıkladık. Nasıl kullanacağınız hakkında sizlerde detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız bu yazımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Gerçek anlamında kullanılan bu güncelleme ismi sayesinde istemediğiniz rehberinize kayıtlı kişileri Kara Listeye ekleyerek, sizlerin son görülmenizi ve hakkınızdaki bilgileri görmesi engelleniyor.

Kısacası Kara Liste güncellemesi sayesinde engellemek istemediğiniz kişilerin, sizler hakkında anlık durum bilgisi almasına engel oluyor. Kara Listeye eklenen kişi sadece sizin profil fotoğrafınızı ve yazdığınızı görebilir.

Kara Listeye eklemek istediğiniz kişinin bilgisine gelerek kara listeye ekleye basmanız yeterli olacak. Daha sonra aşağıda da görüldüğü gibi hakkımda bölümünden son görülme bölümünde göstermek istemedikleriniz kişilerde kara listeyi ekleyerek bu uygulamanın son güncellemesinden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.