SQUİD Coin Nedir ? Nereden Alınır ? Geleceği Var Mı ?

SQUİD Coin geleceğini ve projesini sizler için sitemizdeki bu yazımızda sizle için yazdık. Herkesin oldukça merak ettiği yeni çıkan coinleri ve amaçlarını her gün sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Squidanomics (SQUİD) Coinin amacını ve piyasaya çıkış amacını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Squid Game dizisinden esinlenilerek ortaya çıkan Squid Coinin geleceğini yazımızda anlatacağız ama sizleri sevindirmek adına bir haber vermek gerekirse son zamanlarda gündem olan içeriklerin kripto paraları oldukça yükseliş yapmaktadır.

SQUİD Coin Nedir ?

SQUİD coin, son zamanlarda oldukça gündemde olan Netflix dizisi olan Squid Game dizisinden esinlenilerek yapılmış bir kripto para birimidir. Herkesin oldukça yoğun ilgi gösterdiği bu dizinin adına yapılan Kripto para oldukça ilgi görmeye ve araştırılmaya başlanmış durumda.

SQUİD Coin şuanda para değeri olarak oldukça düşük fakat daha 3 gün önce token olarak piyasa girdi. Token aşaması bittikten sonra Kripto para alım ve satım yapan piyasalarda listelenmeye başlayarak oldukça sık rağbet göreceğe benziyor.

SQUİD Coin, Binance Coin ağında kurulmuş bir eğlence coinidir. Kısacası meme coin olarak adlandırılan alt yapısında belirli bir proje olmayan fakat insanların hayranlık gösterip de alabileceği coinler arasındadır. ”Squid Game” dizisine tüm dünyanın ilgisinden dolayı bizlerde SQUİD Coinin oldukça iyi yerlere gelebileceğine inanıyoruz.

SQUİD Coin Ne Kadar ?

SQUİD Coin şuanda ₺0.00000001017 olarak işlem görmektedir. 24 Saatlik grafikte oldukça iyi yükselişler yaptığı görülen SQUİD Coin için tek istenilen hedef tokenini tamamlayıp başka kripto para borsalarında da işlem görmesidir.  Başka Kripto para borsalarında işlem görmesi durumunda SQUİD Coin oldukça hızlı bir şekilde artışa geçecektir. SQUİD Coin hacim olarak şuanda ₺3,162,520 civarındadır.

SQUİD Coini Nereden Alabilirim ?

SQUİD Coin şuanda daha yeni piyasaya çıktığı için aklınıza yatıyorsa erken yatırım yapmalısınız. Dizininde etkisi ile insanlar bir an önce alım yaparak fiyatı yükseltmeye çalışırlar. Sizlerde SQUİD Coini bir an önce almanız durumunda başka kripto para borsalarında yayınlanırsa eğer oldukça değer kazanabilir.

SQUİD Coin şuan için sadece ”PancakeSwap (V2)” da yayınlanarak al-sat işlemleri yapılmaktadır.

İlgili İçerik : File (FİL) Coin Geleceği 2021 – Ekim Ayı Yorumları

Kaynak: 1

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.