Squid Game 2. Sezon İzle

Dünya üzerinde çevrim içi dizi ve film izleme platformlarından biri olan Netflix de yayınlanan squid game dizisinin ikinci sezonunun bölümlerini sizler için bu yazımızda listeledik.

2021 Yılının Eylül ayının ortalarında izlenmeye başlanan Squid Game dizisinin hikayesi ve oyuncuları tüm dizi severleri ekrana kilitlemiş durumdadır. Squid game dizisinin diğer dizilere göre gerçekçi ve farklı bir hikayesi vardır.

Squid game dizisi, tüm oyunlarda oynanılan hikaye karakterlerinden ve oyunların gerçek hayata uyarlanışından yola çıkılarak yapılmış bir dizidir. Sizlerde birinci bölümdeki bu gerçek hikayeye konup olup, ikinci sezonu izlemek istiyorsanız bizleri takip de kalmalısınız.

Güney Kore yapımı olan bu dizinin izleyici yorumları şuanda aşırı derece olumludur. Sizlerde aşağıda verilen videodan squid game dizisinin ikinci sezonunu izleyebilirsiniz.

Squid Game Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman ?

squid game dizisin ikinci sezonu 2022 yılının ilk çeyreğinde ekranlara gelmesi düşünülüyor. Sizler gibi bizde bu dizinin ikinci sezonunu heyecanla bekliyoruz.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.