Takashimaya Nedir ? Takashimaya Güvenilir Mi ?

Son zamanlarda internette en çok aranan konulardan biri olan Takashimaya ticaretini sizler için bu yazımızda ele aldık. Son zamanlarda bir çok kişi buradan para kazandığını ve oldukça karlı bir yatırım olduğu forumlarda dile getirmektedir. Bizlerde bu konuyu en ince detaylarına kadar sizler için inceledik. Peki Takashimaya nedir ? Takashimaya Güvenilir Mi ?

Takashimaya Nedir ?

Ülkemizde yaşayan gençler internet üzerinden para kazanma yollarını araştırmaya oldukça meraklı olduğundan dolayı yurt dışında gerçekleşen para kazanma yollarını ülkemizde denemektedirler. Son zamanların en çok konuşulan yatırım uygulamalarından biri olan Takashimaya aslında Japonya merkezli bir ticaret şirketidir.

Takashimaya şirketi, 100 yıldır Japonya’da ülke içinde ve ülke dışında malzemeler satmaktadır. Ticaretle uğraşan bu şirket son 10 yıldır Amazon şirketinin yaptığı şekilde kullanıcılara da alım-satım imkanı sunmaktadır.

Sizlere şöyle bir örnek verelim: Amazon şirketinin yaptığı çevrim içi alım ve satım üyelerini biliyorsunuzdur. Amazon üzerinden bir ürün alırsınız ve başka kişilere veya şirketlere satmaya çalışırsınız. Takashimaya şirketi de Amazon’un yaptığı gibi bir çevrimiçi alım-satım yapmaktadır. Fakat üyeler malzemelerini kendi paraları ile alırken satmak zorunda kalmazlar.

  • Takashimaya şirketinin internet sitesine girerek kendi cebinizden para vererek bir ürün alıyorsunuz. Ürününüz sizin bölümünüzde gözükmektedir fakat 72 saat boyunca bu ürünü satamıyorsunuz. Şirket bu saat zarfında sizlerin hesabındaki paraya ve ürününüzün ulaşımına engel koyuyor.
  • 72 Saat sonunda bu ürünü satmak istediğinizde şirket size aldığınız ürüne göre fazladan para vermektedir.
  • Kısacası paranızı 72 saat bloke ederek bir ürün alıyorsunuz ve sonunda kolayca koyduğunuz paranın oranında para kazanıyorsunuz.

Takashimaya ticareti ile ilgili aşamalar yukarıdaki maddelerde yazmaktadır. İnsanlar o kadar para kolay para kazanıyorlar ki güvenilir mi diye şaşmamak elde değil.

Bir üyeye ait Takashima kayıtlarından çekilen para miktarları sizlere örnek olsun diye yukarıda verilmiştir.

Yukarıda verilen kazançlar üyenin 20.000 lira kadar para yatırdığını söylemektedir.

Takashimaya Güvenilir Mi ?

Takashimaya’nın insanlara bu kadar kolay ve emeksiz para kazandırması insanların aklına geçmişte yaşanılan kötü anıları ve internet sitelerini getirmekte. Bizlerde forumlarda yazılan ve site geçmişini sizler için açıkladık.

Takashimaya şirketi, yıllardır ülke içlerinde ve dışlarında ticaret yapmaktadırlar. Bu projeleri başka ülkelerde yavaş yavaş yapılmaya başlanmış, Ülkemizde ise Takashimaya ile para kazanan insanlar yavaş yavaş yatırım yaparak para kazanmayı hedefliyor.

İnternette görünen yorumlara göre şuanda risk teşkil eden, parasını kaybeden kötü bir kullanıcı yorumu bulunmamaktadır.

Sizlere anlatmış olduğumuz bu yazımız yatırım tavsiyesi veya aracı değildir. Asla düşünmeden, iyice araştırmadan yatırım yapmayınız. Bizler sadece sizleri bilgilendirmek amaçlı bu yazıyı yazmaktayız.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.