Tolga Üyken Kimdir ? Komedyen Tolga Üyken Kimdir ?

Son zamanlarda internetteki videoları ile insanların sıkça konuştuğu isimlerden biri olan ”Tolga Üyken’‘ hakkındaki bilgileri sizler için bu yazımızda yazdık. Herkesin merak ettiği ”Tolga Üyken”’in kaç yaşında olduğu, nereli, hangi projelerde çalıştı sorularını sizler için bu yazımızda hazırladık.

İnternetteki stand-up gösterileri ile seyircilerle buluşan Tolga Üyken, yıllardır bu dalda oldukça başarılı işler yapmaktadır.

Tolga Üyken nereli, kaç yaşındadır ve çalıştığı yaptığı projeleri sizler için yazımızın devamında hazırladık.

Tolga Üyken Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

Tolga Üyken 16 Eylül 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimine Galatasaray Lisesi ve ardından Galatasaray Üniversitesi iletişim fakültesinde devam etmiştir. Galatasaray Üniversitesinde okuduğu yıllarda muhabir ve editör olarak farklı firmalarda ve projelerde görev almıştır. 36 Yaşındaki Tolga Üyken, Okan Bayülgen’in 3 sene içerik editörü olarak görev yapmıştır. Tolga Üyken; Radikal, Haftalık, Maxim, Esquire, Digiturk projelerinde de görev almıştır. Şimdilerde ise Youtube ve diğer sosyal medya platformları üzerinden kendi Stand-Up programlarını sunmaktadır.

YouTube üzerinden kendi arkadaş çevresi ile sunduğu komedi programları dışında kendisi de seyirciler karşısında BKM Mutfak üzerinden programlarına devam etmektedir.

Tolga Üyken’in BKM Mutfak üzerinden sunduğu bir komedi programı videosu yukarıdadır. Sizlerde Tolga Üyken’in komedi programlarını izlemek için linklere tıklayabilirsiniz.

Yıllardır Komedi dalında oldukça başarılı projelere imza atan Tolga Üyken, şimdilerde ise kendi komedi videoları ile ismini oldukça duyurmaktadır. Sizlerde başarılı Komedyen Tolga Üyken’in videolarını izlemek için linkleri sizlerle paylaştık.

5 Yıl önce YouTube üzerinden ”Enes ve Tolga” programı ile ünlenen Komedi ve sohbet programını sunan Tolga Üyken’i herkes tanımaktadır.

Tolga Üyken, bazı ünlü programların ve kendi filmlerinin editörlüğünü ve yazarlığını da yapmaktadır. Kendi Komedi videolarının dışında filmlerinde de oldukça başarılı olan Ünlü Komedyen ve yazar Tolga Üyken’in filminin fragmanı aşağıda sizler için yer almaktadır.

Tolga Üyken Hakkındaki Sevimli Yorumlar:

  • ”kraliyet ailesinin, her sorunuza her daim nazikçe cevap veren pek akıllı yazar tayfasının en sevilesi elemanlarından. onu tv8 koridorlarında veya ofislerinde, kostururken, yazarken, ya da ceviri yaparken gorebilirsiniz. ”
  • ”adam sürekli sırıtıyor gibi durmuyor mu, sırf bana mı öyle geliyor ?”

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

One thought on “Tolga Üyken Kimdir ? Komedyen Tolga Üyken Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.