Vücudunuzu Arındırın: 2 Hafta Boyunca Limonlu Su İçin

Limonun antioksidan özelliğini bilmeyen yoktur. Salatalarımızda, yemeklerimizde aslında yediğimiz her şeyde kullanabileceğimiz özellikte bulunan Limon ve Limon ile yapılan karışım suyunu içmek vücuttaki kötü enerjiyi ve kötü içerikli mineralleri dışarıya atmamızı sağlar. Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu limon suyu karışımı ile sizlerde 1 haftada bu etkiyi yaşayabilirsiniz.

Hem kilo verme de hem de vücudumuzda bulunan kötü içerikli mineralleri temizleyen limon suyu karışımını nasıl kullanmanız gerektiğini, karışımın detaylarını sizler için sitemizde yazdık.

Ilık Limon Suyunun Faydaları:

Büyük bir bardakta oda sıcaklığında olan suya iyice sıkacağınız limonu iki hafta boyunca her gün kahvaltıdan sonra ve yatmadan sonra birer bardak içerseniz büyük etki görebilirsiniz.

  • Limonun ekşi olmasının en iyi faydalarından biri olan vücut direnci dengelemesinde etkisi büyüktür. Kış aylarında oldukça fazla tüketmemiz gereken bir sebzedir.
  • İçeriğindeki A ve C vitaminleri sayesinde mide asidinin dengesini sağlayarak kilo vermenize oldukça fayda sağlar.
  • İçerdiği antioksidanlar sayesinde göz ve cilt yapısına oldukça faydalıdır. Kısacası limon ve limon suyunun vücudunuza oldukça faydası bulunmaktadır.
  • Kilo vermeye oldukça faydası bulunan limon suyuna maydonoz da ekleyerek kür suyu haline getirebilirsiniz.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.