XMR Ve LİNK Altcoin Yorumları – Ekim 2021

Herkesin merakla beklediği altcoin patlaması meydana gelecek mi ? Herkesin beklediği Boğa sezonu acaba geliyor mu ? Bu soruların tüm cevapları sizler için bu yazımızda yer almaktadır. Herkesin kendi düşünceleri ile yatırım yapması tavsiye edilir.

XMR ve LİNK coinleri haftalık ilgi çeken yorumları sizlerle sitemizde yer almaktadır. Hep birlikte bu coinlere yapılmış yorumlara bir göz atalım isterseniz.

LİNK (Chainlink) Coin Yorumu:

Bitcoinin Eylül ayının bitmesi ile 56.000 dolar sınırına geçmesi ile birlikte gözler bu altcoindeki beklenen hareketlerin ne zaman artacağında ? Sizlerde bu altcoine yatırım yaptıysanız bu yazımızı dikkatle dinlemelisiniz.

Chainlink (LİNK) altcoini 24-26 dolar arasındaki hareketlerine devam etmektedir. Eğer ki Link Altcoini bu hareketi yukarıya taşıyarak 28 dolar civarında bulunursa destek bularak daha da artabilir.

28 dolar desteğinde harekete devam ederse eğer 35 doları görmesi muhtemel olabilir. 

Destek görmez ve düşüş trendi yaşarsa 22 dolar direnci kırıldığı an 20 dolar civarına geri çekilmesi muhtemel olabilir.

XMR (Monero) Coin Yorumu:

Bitcoindeki artış belli bir zaman sonra Altcoinlerdeki artışı destekleyecek ve güçlendirecektir. Bundan dolayı yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar en çok artacak coinleri seçmektedirler. Sizler için yapmış olduğumuz XMR altcoin tahminini bu yazımızda paylaşmaktayız.

  • 260 dolar civarında hareketine devam eden XMR coini destek görmesi durumunda 300 doları aşarsa eğer fiyatı 340 dolara ilerleyebilir. Bu bölgede alım yaşanması durumunda 330-346 dolar arasında bir fiyatlandırma yapılabilmesi muhtemel görünmektedir.

Tam tersi bir satış hareketi yaşanırsa eğer XMR Coini 230 dolar direncinin altında bir satış hareketi yaşanması durumunda ise fiyatı 200 dolara düşebilir. Herkesin merakla beklediği genel hareketleri sizler için sitemizde yazmaya devam edeceğiz.

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.