Yargı Dizisi Hangi Adliyede Çekiliyor ? Yargı Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Ekranların sevilen dizisi Yargı dizisinin nerede çekildiğini, hangi adliyede geçtiğini sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Herkesin merak ettiği Yargı dizisinin detaylarını sizler için yazdık. Son zamanların oldukça gözde dizilerinde biri olan ”Yargı” dizisinin oldukça sürükleyici hikayesinden dolayı hangi adliyede çekildiğini sizlerle paylaştık.

Dizinin 8. bölümü ile Kanal D ekranlarında olan ve başrollerinde ise Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz ‘İn yer aldığı bu dizi avukat ve savcı rolleri arasında geçmektedir. Avukat ve savcılarla dolu bir senaryoda ise en çok merak edilen sorulardan biri ise dizinin hangi adliyede çekildiği ?

İlgili İçerik : Üç Kuruş Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Yargı Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Kanal D ekranlarında her hafta Pazar günü yayınlanan reyting rekortmeni dizinin başrolleri savcı ve avukat rollerinde oynamaktadır. Her pazar seyircisini ekranlara kilitleyen bu dizi, İstanbul’da çekilmektedir. Asıl çekimlerin ise adliyede geçtiği dizinin asıl çekim yeri ise İstanbul Üsküdar’dır.

Yargı Dizisi Hangi Adliye’de Çekilmektedir ?

Dizinin isminden de anlaşıldığı gibi dizideki ana karakterler, avukat ve savcı olduklarından dolayı dizi adliyede çekilmektedir. İzleyicilerin hayran olduğu sahnelerin çekildiği adliyenin ismi ise meşhur ”İstanbul çağlayan adliyesidir”

 

 

İçeriği Beğendiniz Mi?
Teşekkür Ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.